Dětský fotbalový pohár

Ve středu 30. 3. 2022 se vybraní žáci z 1. a 2. třídy účastnili Dětského fotbalového poháru a statečně reprezentovali naši školu. Dva týmy vybojovaly 3. a 7. místo, a zabezpečily tak postup školy do semifinále, kde se utkají s dalšími postupujícími školami. Všem hráčům patří veliké díky a držíme jim palce při účasti na semifinálových utkáních.

Evropa ve škole

Wonderland Academy se v tomto školním roce poprvé zúčastnila literární a výtvarné soutěže s názvem Evropa ve škole. Jedno z témat, které si naši žáci vybrali, například znělo: Copak to tam leze a létá? Upozornilo na hmyz jako zvláště ohroženou formu života v Evropě. Nyní držíme palce žákům, kteří postoupili ze školního do krajského kola, kde bude odborná porota hodnotit jejich díla a zvažovat postup do republikového kola.

SPIRIT WEEK 2022

V týdnu od 14. 3. do 18. 3. 2022, tedy po jarních prázdninách, jsme si užili „Spirit week“, jehož součástí byl i čtvrteční zelený Den svatého Patrika. Žáci prožili dny spojené se zábavným oblečením a různými tematickými aktivitami.

Hravé lyžování

V týdnu od 28. 2. do 4. 3. 2022 jezdili někteří naši prvňáci a druháci lyžovat do ski areálu Chotouň. Počasí jim přálo, sluneční paprsky svítily tak akorát, aby našim malým lyžařům nerozpustily poslední zbytky sněhu, které potřebovali pro své první oblouky :-).

Masopust 2022

Ve čtvrtek 24. 2. 2022 proběhl na prvním stupni naší školy projektový den Masopust. Děti ten den přišly do školy v maskách a prostřednictvím zábavných her a soutěží si připomněly tuto pěknou českou tradici. I sluníčko nám přálo. Koblihy na školní zahradě všem chutnaly.

Tři králové 2022

Ve čtvrtek 6. 1. 2022 proběhl ve třídách na prvním stupni projekt „Tři králové.“ Děti si připomněly příběh z dávné historie a nyní již ví, co znamenají slova písně „My tři králové jdeme k vám.“ Pojmy Kašpar, Melichar, Baltazar či kadidlo a myrha už jim nejsou cizí.

Mikuláš 2021

V pátek 3. prosince 2021 navštívil děti ve třídách Mikuláš se svými pomocníky.

Sv. Mikuláš

3.12.2021 do školky zavítá sv. Mikuláš s andílkem i malým, nezbedným čertíkem.

Nácvik vánočního koncertu

8.12.2021 nás čeká v dopoledních hodinách nácvik vánočního koncertu v kostele.

Vánoční koncert

10.12.2021 proběhne v kostele vánoční koncert pro rodiče.