Usborne Book Fair

Naše škola hostí pravidelně nakladatelství anglické literatury pro děti USBORNE. Tentokrát proběhl Book Fair v pátek 25. září. Velké poděkování za organizaci patří anglickému týmu Wonderland Academy a samozřejmě také rodičům, kteří svým dětem zakoupili spoustu hodnotných knih, čímž nejen podpořili cestu svých dětí ke čtenářství, ale zároveň i přispěli k obohacení školní knihovny novými tituly.

Plavecká ŠVP 2020 - Pec pod Sněžkou

Od neděle 13. 9. 2020 do pátku 18. 9. 2020 se žáci čtvrtých a pátých tříd účastnili plavecké školy v přírodě, která se konala v Peci pod Sněžkou. Žáky hostil hotel Energetik a Krkonoše jim celý týden ukazovaly příjemnou tvář babího léta. Společně všichni prožili mnohá dobrodružství a zasportovali si nejen ve vodě, ale i v kopcích.

Zahájení školního roku 2020/2021

Školní rok 2020/2021 jsme slavnostně zahájili v aule školy v úterý 1. 9. 2020. Nejen pro prvňáčky bylo vše nové, žáci druhého stupně a páťáci ten den poprvé zavítali do třetího patra školy, kde je přivítaly čerstvě dokončené zbrusu nové třídy.

Letní kempy 2020

Léto ve Wonderland Academy bylo nabité a mimořádně úspěšné. Jako kompenzaci za omezený provoz školní družiny a odpoledních aktivit ve 2. pololetí jsme dětem nabídli sedm rozličných tematických kempů v podobě týdenních příměstských táborů. Zastoupeny byly například oblasti hudební, výtvarná, sportovní, ale i přírodovědná či kutilství. Účast byla hojná, děti se vyřádily a strávily pohodové chvíle se svými kamarády.

Crazy Hair Day

Den dětí, tedy pondělí 1. 6. 2020, jsme v tomto školním roce vyhlásili dnem bláznivých účesů. Kdy jindy vyzkoušet prapodivné či doslova umělecké kreace na své hlavě? Posuďte sami, zda se nám to podařilo :-).

Pasování prvňáčků na čtenáře

Ve středu 27. 5. 2020 přišel do prvních tříd samotný král Ota První, aby pasoval děti na čtenáře. Prvňáčci úspěšně zvládli celou cestu do Království čtenářů. Na památku dostaly děti Pamětní list i s podpisem krále.

Teambuilding 5. B

Ve středu 20. 5. 2020 proběhl ve Wonderland Academy Teambuilding třídy 5. B. Děti zažily prima akci s novými spolužáky a společně všichni zdolali rozličné nástrahy!

Škola nanečisto

Ve středu 20. 5. 2020 uvítaly naše lavice budoucí prvňáčky. Opravdově do nich usednou až v září, nyní si to se svou budoucí paní učitelkou a novými kamarády vyzkoušeli nanečisto. Wonderland Academy tím našla nové posily do všech profesí světa :-).

Den otevřených dveří - 10. 3. 2020

Druhý den otevřených dveří v tomto školním roce se konal v úterý 10. 3. 2020. Od 9.00 do 11.30 bylo možné si prohlédnout prostory školy a probíhaly individuální schůzky zájemců s vedením školy.

Lyžařský kurz 2020

První březnový týden, a to od 2. 3. do 6. 3. 2020, jsme vyrazili se žáky Wonderland Academy opět na oblíbený lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. Ubytování nám poskytla, stejně jako loni, horská chata Pražská bouda. Tentokrát bylo počasí opravdu pestré. Navštívily nás postupně déšť, chumelenice, pořádný "fučák" i výstavní slunečno. I když se stále mluvilo o nejteplejší zimě, užili jsme si pořádnou sněhovou nadílku pro lyžaře i snowboardisty, dobrou náladu a v neposlední řadě domácí ranní rohlíky :-).