Teambuilding 5. B

Ve středu 20. 5. 2020 proběhl ve Wonderland Academy Teambuilding třídy 5. B. Děti zažily prima akci s novými spolužáky a společně všichni zdolali rozličné nástrahy!

Škola nanečisto

Ve středu 20. 5. 2020 uvítaly naše lavice budoucí prvňáčky. Opravdově do nich usednou až v září, nyní si to se svou budoucí paní učitelkou a novými kamarády vyzkoušeli nanečisto. Wonderland Academy tím našla nové posily do všech profesí světa :-).

Usborne Book Fair

Naše škola hostí pravidelně nakladatelství anglické literatury pro děti USBORNE. Termín jsme nyní kvůli opatřením Ministerstva zdravotnictví kvůli šířícímu se koronaviru, mezi která patří i uzavření škol v ČR, museli odsunout. Budeme Vás včas informovat.

Letní slavnost 2020

Těšíme se na letní slavnost.....

Den otevřených dveří - 10. 3. 2020

Druhý den otevřených dveří v tomto školním roce se konal v úterý 10. 3. 2020. Od 9.00 do 11.30 bylo možné si prohlédnout prostory školy a probíhaly individuální schůzky zájemců s vedením školy.

Lyžařský kurz 2020

První březnový týden, a to od 2. 3. do 6. 3. 2020, jsme vyrazili se žáky Wonderland Academy opět na oblíbený lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. Ubytování nám poskytla, stejně jako loni, horská chata Pražská bouda. Tentokrát bylo počasí opravdu pestré. Navštívily nás postupně déšť, chumelenice, pořádný "fučák" i výstavní slunečno. I když se stále mluvilo o nejteplejší zimě, užili jsme si pořádnou sněhovou nadílku pro lyžaře i snowboardisty, dobrou náladu a v neposlední řadě domácí ranní rohlíky :-).

Hasiči ve škole

V pondělí 24. 2. 2020 odpoledne navštívili naši základní školu dobrovolní hasiči z městských částí Libuš a Chodov. Poutavým výkladem a konkrétními ukázkami všem přiblížili svou záslužnou a obtížnou práci. Žáky seznámili s mnoha riziky, která mohou nastat, a poučili je, jak se chovat v krizových situacích. Velice děkujeme za jejich ochotu a držíme moc palce v jejich nasazení!

Den otevřených dveří - 11. 2. 2020

V úterý 11. 2. 2020 se ve Wonderland Academy konal Den otevřených dveří. Zájemci mohli na vlastní kůži zažít náš školní život, nahlédnout do výuky či navštívit ostatní prostory školní budovy a promluvit si s vedením školy, učiteli i samotnými žáky.

Baletní přípravka

3.2.2020 jsme navštívili cyklus Hurá do opery, který se týkal baletu.

Ptáci na krmítku

27.1.2020 proběhl ve školce ekoprogram Ptáci na krmítku.