References

Testimonials

 • Avatar

  Dagmar a Jiří Bílek

  rodiče

  Dear Mrs. Maro,

  It was a lot of fun today. Emma likes to spend time with you and the other children.

  Thank you

 • Avatar

  Zuzana a Martin Jankovič

  rodiče

  Vážené paní ředitelky, chtěli bychom Vám poděkovat za krásný vánoční koncert. Všichni organizátoři i účinkující byli naprosto úžasní. Byl to ten úplně nejlepší koncert :-) Zároveň bychom chtěli poděkovat i za péči o naše holčičky ve školce i ve škole a popřát krásné Vánoce a úspěšný a šťastný nový rok 2017. Jankovičovi

 • Avatar

  Jana Peroutková, Jakub Podaný

  rodiče

  Není nad to, když víme, že je Johanka v jeslích spokojená. Moc si vážíme toho, že během hraní a učení se s dětmi ještě stíháte posílat fotografie, jak zrovna dcera s ostatními tráví čas. Líbí se nám, kolik pestrých programů i pro takhle malé děti dokážete vymyslet. A samozřejmě oceňujeme, že je ve školce angličtina na denním pořádku. Děkujeme za profesionální přístup.

 • Avatar

  Zuzana Jankovič

  rodič

  Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu.

  Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly :-) A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho.

  Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.

 • Avatar

  Eva Němečková

  rodič

  First of all,

  I would like to thank you for Marecek`s Portfolio Art Book, as well as his lovely Progress Report.

  It is all thanks to you and your excellent work that he enjoys this preschool so much!

  Also, I want to give you a big thank you for taking Marecek to the ocean aquarium yesterday. I could see that he loved it from the pictures.

Napsali o Nás

Parents persuaded her to create her own business. So she opened up her own school!

She was sure as a little girl: she wanted to be a flight attendant and preschool teacher. After trying both professions, she decided to open up her own preschool. The preschool parents eventually persuaded her to establish a primary school.

Šeberov Newsletter

The Šeberov Newsletter has written about us several times. You may find these issues below.