References

Testimonials

 • Avatar

  Hana a Rico D

  rodiče

  Děkujeme Vám za perfektní servis, jsme my rodiče a hlavně naše Klaudinka u Vás ve školce moc a moc spokojení :o)

 • Avatar

  Alena a Lukáš L

  rodiče

  Velmi děkujeme za úžasnou školku a přístup všech učitelů, samozřejmě nejvíce Mr. Faudovi! Děkujeme, mějte se moc hezky, těšíme se na brzkou viděnou.

 • Avatar

  Monika C

  učitelka

  Mateřská škola Wonderland je naprosto jedinečná svým rodinným charakterem. O děti je pečováno s láskou a porozuměním k jejich individuálním potřebám. Každý den ve školičce Wonderland je plný dětského smíchu a rozzářených očí. Díky opravdu klidnému a přátelskému prostředí se děti mohou plně rozvinout ve všech oblastech svých osobností. Různorodý a pestrý program jim pak napomáhá rozvinout i jejich znalosti a dovednosti, při kterých si vlastně ani neuvědomují, že po celou dobu komunikují v anglickém jazyce. Angličitna se tak pro ně stává naprosto nenásilnou formou součástí každodenního života. Důkazem mluvícím za všechno, jsou děti, vracející se do školičky za svými kamarády a učitely i po ukončení docházky. Vřelé vztahy budované nejenom mezi dětmi a jejich učiteli, ale také mezi učiteli a rodiči jsou zde vidět a cítit na první pohled. To vše dohromady tvoří právě tu jedinečnou atmosféru a prostředí, pro které budu na školičku Wonderland vždy s lásou vzpomínat.

 • Avatar

  Martina V

  rodič

  Dnes jsem objevila v telefonu fotku ze školky...a tak mě to nedalo... bylo to před 2 lety ... Filípek jako čerstvý dvouleťák a jeho 1.den v živote ve školce, vybrali jsme si tu vaši... Wonderland... a Filip stále rád vzpominá na svou první milou pani ucitelku Terezku z Medvídku, kterou tímto moc pozdravuje

 • Avatar

  Adriana H

  rodiče

  Krásný dobrý den, tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši péči o našeho Tobíka a vůbec za všechny děti.

 • Avatar

  Zuzana J

  rodič

  Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu.

  Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly :-) A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho.

  Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.

 • Avatar

  Hana M

  rodič

  Moc děkujeme! Děkujeme za zařízení změny skupinky pro Karolínku, fotky a videa... To je naprosto jedinečné, tohle jsem neslyšela, že by někdo jiný ve školce měl. Děkujeme všem co se o děti starali, panu řidiči bezpečný dovoz.

 • Avatar

  Katka V

  rodič

  Dobrý den, také bychom rádi poděkovali za možnost lyžařského výcviku, Sofinka se zúčastnila už podruhé a byla opět nadšená. Děkujeme za organizaci MŠ Wonderland a také Hravému lyžování za perfektní zážitek.

Napsali o nás

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu.

Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.