WONDERLAND LIBUŠ

Mateřská škola Wonderland Libuš

Školka se nachází v budově základní školy Wonderland Academy v ulici Mílová 697/2a, Praha 4 - Libuš , 142 00.

Tato pobočka se specializuje na všestranný rozvoj předškolních dětí ve věku 5 až 7 let, který jim umožní získání nezbytných vědomostí a dovedností potřebných k úspěšnému započetí školní docházky.

Máme zde otevřeny dvě třídy a vzdělávání probíhá v českém a anglickém jazyce. Při přípravě vzdělávacího programu spolupracujeme s elementaristy ZŠ Wonderland Academy, abychom dětem zajistili co nejhladší přechod od předškolního ke školnímu vzdělávání.

Využíváme nejen učeben školy a přilehlé zahrady, ale vyrážíme pravidelně i do okolí školky, na výlety a za vzdělávacími programy.

Rodiče si mohou zvolit frekvenci docházky dle svých požadavků, v předškolním roce však dle platné legislativy nejméně 5x týdně dopoledne (do 12.30.) V odpoledních hodinách také nabízíme pestrou škálu kroužků pro děti.

Vybavení

Děti mají k dispozici dvě učebny vybavené kvalitním nábytkem s potřebnou certifikací. Ve třídách je mnoho pečlivě vybraných vzdělávacích pomůcek a hraček stimulujících rozvoj dítěte. Věnujeme také velkou pozornost knihám a práci s nimi. Děti mají v knižním koutku mnoho krásných titulů a s učiteli navštěvují i dobře vybavenou knihovnu ZŠ Wonderland Academy. Děti dále využívají gymnastický sál, školní jídelnu a prostornou zahradu vybavenou pískovištěm, trampolínou a jinými herními prvky.

Otevírací doba

Jsme otevřeni od pondělí do pátku.
Pondělí - čtvrtek v časech 8:00 - 17:30
Pátek v časech 8:00 - 16:30

Máme otevřeno po celý rok s výjimkou školních prázdnin a svátků.
O letních prázdninách je školka v provozu. Více informací zde

Školní vzdělávací program

Náš program je navržen tak, aby podporoval a rozvíjel přirozenou touhu dítěte učit se a objevovat. Široké spektrum materiálů ovlivňuje a buduje kognitivní schopnosti, motorické a sociální dovednosti dítěte, a to v souladu s jeho potřebami a v individuálním čase.

Svoz školním autobusem

Nabízíme svoz dětí naším školním autobusem dle individuální dohody. Autobus je vybaven bezpečnostními pásy a dětskými autosedačkami.