Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Nyní již osmým rokem provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas) Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak, jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti vašich dětí.

Můžete se na ní obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Mikaela
učitelka ve třídě Elves - rodilý mluvčí

Mikaela pochází z Texasu, kde absolvovala bakalářský obory Mezinárodní obchod a Francouzština. Svou učitelskou vášeň objevila během práce v jesličkách a mateřské škole v Longview, kde získávala zkušenosti s dětmi ve věku od šesti měsíců do tří let, a později měla příležitost učit také ve Francii.

Mikaela získala certifikát TEFL zde v Praze, kde později začala vyučovat obchodní angličtinu pro dospělé a později začala vzdělávat také děti.

Ve svém volném čase se Mikaela ráda učí jazyky a objevuje nové kultury, cestuje, má ráda práci s keramikou, filmy a deskové hry.

Ms. Martina
učitelka třídy Elves

Ms. Martina se narodila v Praze. Absolvovala gymnázium se zaměřením na přírodní vědy a věnovala se práci v oblasti cestovního ruchu. Po narození dětí hledala nejlepší cestu, jak se jim věnovat a vzdělávat je. Absolvovala řadu kurzů zaměřených na hudební a psychomotorický rozvoj dětí, získala mezinárodní Montessori AMI certifikaci pro práci s dětmi 0-3 roky, národní Montessori certifikaci pro práci s dětmi 3-6 let, absolvovala střední pedagogickou školu v Mladé Boleslavi a kurz Respektovat a být respektován.

Od roku 2011 působila v jako vedoucí učitelka v Montessori mateřské škole, vedla lekce a workshopy pro rodiče a děti, pracovala s učiteli v rámci projektu Pomáháme školám a jako vedoucí toddler třídy v mezinárodní Montessori mateřské škole.

Práce s dětmi je jejím velkým koníčkem a radostí, je šťastná v jejich blízkosti a miluje pozorování světa jejich očima. Ve volném čase se věnuje osobnímu sebe rozvoji, pečení a vaření netradičních jídel, plavání, horské turistice a poznávání přírodních krás

Ms. Anna
Učitelka ve třídě Elves

Anna je absolventkou pedagogické školy Univerzity Karlovy oboru speciální pedagogika. Již od samého začátku studia se začala věnovat logopedii a surdopedii, zejména pak v zaměření na předškolní věk. V současné době studuje poslední ročník navazujícího magisterského programu Logopedie a má za sebou více než roční praxi v mateřské škole, kde také uplatňovala svůj logopedický rozhled.

Miluje děti, je trpělivá, dobrosrdečná a nic pro ni není překážkou. Pochází z Prahy, která ji dodnes uchvacuje, zejména, pokud může prozkoumávat její taje dlouhými procházkami či na kole.

Miluje všechna zvířata, sport, hudbu, sama se intenzivně věnuje zpěvu a hře na kytaru a ráda se učí jazykům (Italština, Angličtina).

Za nejlepší recept na dobrou pracovní náladu považuje dětský smích, podnětné prostředí a skvělý kolektiv.

Ms. Zuzana
hospodářka

Ms Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ní můžete kdykoli obrátit.

Mr. Jirka
řidič

pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz a rozvoz dětí školkovým minibusem do a ze školy, a na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Mr. Petr
řidič

Mr. Josef
řidič

Ms. Eva
úklid a výdej jídel