Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Nyní již osmým rokem provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou třech dětí (Kimi 17, Dany 12, Melanie 2 roky) Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak, jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti vašich dětí.

Můžete se na ní obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Olga Procházková
ředitelka MŠ Wonderland

Těší se na práci v MŠ Wonderland, kde bude moci uplatnit své dosavadní zkušenosti. Od prvního dne se jí líbí pozitivní ladění všech členů týmu.

Ve školství pracuje od r. 1999. Začínala jako učitelka angličtiny, dějepisu, výchovy k občanství a tělesné výchovy. S žáky ZŠ procestovala celou Anglii, Wales a Skotsko. Věnovala se projektu „Inspiring people“, kdy dětem zprostředkovávala besedy s anglicky hovořícími sportovci, cestovateli, herci a spisovateli.

Působila v porotě okresních kol Olympiád z anglického jazyka. Otevřít více

V posledních letech pracovala jako ředitelka soukromé česko-anglické ZŠ a MŠ na Praze 9. V loňském roce zapojila žáky do projektu Mensa logická Olympiáda a jazykových zkoušek YLE, KET a PET s Cambridge Exams Center.

Na ZČU Plzeň vystudovala obor "Učitelství pro I. stupeň ZŠ". V angličtině se vzdělávala na King Street College v Londýně a na Inlingua Malta. Zajímá se o ICT technologie ve výuce angličtiny. Absolvovala bezpočet profesně zaměřených kurzů jako např. "Výuka AJ s podporou ICT ve spolupráci s U. S. Embassy Prague“.

Koníčkem jsou koníci. Vlastní jezdeckou a cvičitelskou licenci a kromě své sportovní kariéry též vyučovala jízdu na koni přes 25 let. O víkendech běhá s jezevčíkem „Alvinem“ po Brdech. Navíc ráda cestuje, plave, hraje volejbal, chodí do divadla a kina nebo si čte.

Věří, že výchova a vzdělávání jde ruku v ruce s odpovědností za budoucí generace. Přeje si a usiluje o to, aby školka a škola byla místa, kam se děti těší a cítí se bezpečně.

Ms. Maria
učitelka třídy Roly Poly

Ms. Maria pochází z jihovýchodního Španělska, Murcia, kde je slunečno, teplo a sucho:) v blízkosti Středozemního moře.

Ms. Maria pracuje s dětmi již od střední školy. Začala hlídáním dětí, doučováním, byla sportovním instruktorem, jezdila na letní tábory, pracovala jako organizátorka dětských akcí. Poté, co absolvovala obor psychologie, Ms. Maria vystudovala dětskou psychologii a prováděla léčbu dětí s poruchami učení, potížemi ve škole, nebo poruchami pozornosti. Otevřít více

V roce 2013 se Ms. Maria přestěhovala do Kanady, kde pracovala jako dětská chůva. Zde dostala příležitost se naučit zvykům jiné kultury a měla možnost učt v bilingvním prostředí.

Po přestěhování do České Republiky se Ms Maria zúčastnila programu, který zakončila osvědčením o školení učitelů španělštiny v Institutu Cervantes v Praze. Ms. Maria dále nějaký čas působila v mateřské škole v Plzni a pracovala v anglickém letním táboře v Praze.

Ms. Maria miluje sport a aktivity v přírodě, a to zejména v horských oblastech. Má ráda běh, jízdu na kolečkových bruslích a na kole, ale také jí těší relaxační večer doma sledováním zajímavých filmů, poslechu hudby nebo čtení. Ms. Maria velmi ráda tvoří: od kreslení, barvení, střihání až po lepení a zdobení. Ms. Maria také ráda vaří, ale její nejoblíbenější část je, když vše zbaští;)

Ms.Dana
učitelka třídy Roly Poly

Ms.Dana se s láskou a odbornou péčí stará o naše nejmenší členy Wonderlandu, děti z jesliček RolyPoly.

Ms Dana je kvalifikovaná zdravotní sestra. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Brně. Po maturitní zkoušce odcestovala do UK pracovat jako au-pair. Po návratu nastoupila na ortopedickou kliniku. V průběhu času úspěšně zakončila studium speciální pedagogiky na MU v Brně. V rámci studia pracovala v soukromé mateřské škole. Díky dlouholeté praxi nastoupila na chirurgické operační sály na pozici instrumentářky. Ve volných dnech nadále pracovala s dětmi.

Práce s dětmi ji naplňuje pozitivní energií a užívá si každý den Ms.Dana ráda cestuje, sportuje, čte, navštěvuje kino i divadlo, podniká výlety do přírody. Největším koníčkem je ale její rodina. Je maminkou 14měsíčního syna Patrika.

Ms. Ivetka
chůva Roly Poly

Ms Ivetka, má dosažené vzdělání: SZŠ, obor dětská sestra, Lékařská fakulta Univerzita Karlova v HK - Obor ošetřovatelství a pedagogika, Kurz manuálni lymfoterapie, Instruktorský kurz pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat, předškoláků, Kurz masáží kojenců a aromaterapie.

Pracovala ve FN Motol-dětská onkologie,transplantace kostní dřeně JIP, FN Střešovice-chir JIP, dětská pohotovost , CPM lymfoterapeut, vaničkování. Dále pracovala jako poporodní dula, laktační poradkyně a zabývá se plaváním kojenců, batolat, předškoláků a detekace odchylek psycho-motorického vývoje.

Milujie miminka a děti, svou práci s rodiči, rodinu, TRX, běhání, plavání, treking, pejsky a kočičky, přírodu, cestování, zdravý životní styl a čestné, pracovité lidičky.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti Terezku 10 let a Tomáška 8 let.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku a připravuje smluvní dokumentaci. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ní můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz a rozvoz dětí školkovým minibusem do a ze školy, a na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.