Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Nyní již osmým rokem provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou čtyř dětí (Kimi, Dany, Melanie a Charlotka) Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak, jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti vašich dětí.

Můžete se na ní obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Mr. Faud
učitel ve třídě Butterflies

Mr. Faud je třídním učitelem anglické třídy Butterflies na pobočce Háje. Mr Faud vystudoval dětskou psychologii, anglickou literaturu a multimediální grafiku.

Mr. Faud mluví několika jazyky: anglicky (je celosvětově publikovaný autor), italsky, francouzsky, a španělsky. Otevřít více

S dětmi tráví čas moc rád a je velmi oblíben. Sám říká: „ je milé každý den děti pozorovat při učení se nových a zajímavých věcí ve školce Wonderland. Sám se od dětí učím každým dnem a objevuji tak pro mne nový a barvitější svět. Těším se každý den na svůj čas strávený ve školce Wonderland a na spolupráci s báječným týmem a s báječnými dětmi! Těším se na osobní setkání s Vámi.“

Mr Faud je otcem Evičky a Samíka.

Ms. Magda
učitelka ve třídě Medvídků

Ms. Magdaléna (Magda) ráda tráví čas s malými dětmi již od té doby, kdy byla jedním z nich. :) Ve svém pedagogickém přístupu považuje za nejdůležitější prvek empatii, které je schopná, jak sama říká, především proto, že nikdy nezapomněla na to, jak se jako dítě v různých situacích cítila. ,,Chtěla bych vychovávat děti, tak aby si v sobě mohly ponechat kus dítěte na celý život. Díky tomu by mohly i v dospělosti přistupovat ke všemu co je čeká s přirozenou zvědavostí a chutí objevovat a užívat si každodenní radost ze zdánlivých maličkostí."

Magda při studiu na výtvarné střední škole i později na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, pracovala jako chůva v soukromých rodinách. Starala se o děti od šesti týdnů do šesti let. Při studiu přes léto pracovala v soukromé školce s jeslemi a vedla výtvarné kroužky pro děti. Od roku 2012 je lektorkou výtvarných dílen v kinech Oko a Aero a poslední dva roky lektoruje také tvůrčí dílny v galerii Villa Pellé. Po studiu na vysoké škole nastoupila na Základní školu, kde byla třídní učitelkou předškoláčků a učila zde i další předměty v různých třídách, mimo jiné také Aj, Výtvarnou výchovu i tělocvik. Nyní je maminkou dvouletého syna. Mateřství si naplno užívá a dodává, že je pro ni další podstatnou praxí v oboru.

Ms. Anetka
učitelka ve třídě Medvídků

Ms. Anetka působí v naší školce již třetím rokem. Maturovala na čtyřletém všeobecném gymnáziu a nyní studuje na pedagogické fakultě v Praze. Jejími oblíbenými předměty byly vždy jazyky, kromě českého také anglický a francouzský. 11 let navštěvovala Lidovou školu umění na Praze 10 a své zkušenosti s láskou předává našim dětem. Práce s malými človíčky byla vždy jejím snem, od malička se účastnila dětských táborů, nejprve jako dítě, později i jako vedoucí. Otevřít více

Ms. Anetka říká: "Na dětech mám ráda jejich čisté emoce, jak se dokáží radovat z maličkostí a nebojí se tvořit. Právě to mnoha dospělým chybí"

Ms. Terezka
momentálně na mateřské dovolené

Ms. Terezka vede českou třídu Medvídků od září 2012. Terezka obohatila náš pedagogický tým o své zkušenosti ze studia předškolní a mimoškolní pedagogiky, Speciální pedagogiky na Univerzitě Karlově a dále pak o zkušenosti z pozice sociální pracovnice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež a z pozice učitelky ve speciálních školách. Otevřít více

Ms. Terezka také absolvovala vzdělávací kurzy se zaměřením na výchovné problémy dětí a mladistvých. Všechny dětičky v české třídě Medvídků nedají na Terezku dopustit, ona na ně také ne. Sama přiznává, že práce s dětmi ji dobíjí energií a oceňuje především jejich dětskou přirozenost, upřímnost a zjevnou radost z každé maličkosti.

Mr. Lukáš
učitel piana

Lukáš Pařík je zpěvák, hudební skladatel a muzikálový herec. Má vystudovaný zpěv na Mezinárodní konzervatoři a dokončuje studium kompozice filmové a popové hudby na Pražské konzervatoři. Je autorem mnoha písní a rockového fantasy muzikálu Králové Avalonu hraného v pražském divadle Hybernia v sezóně 2015/2016.

Učení se věnuje už od svých 16 let a od roku 2017 organizuje veřejná vystoupení studentů.

K jeho hlavním zásadám patří snaha o rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Ve Wonderland Academy je lektorem zpěvu, piana a kytary.

Ms. Dominika Kiene
logoped, speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny. Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami.Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku a připravuje smluvní dokumentaci. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ní můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz a rozvoz dětí školkovým minibusem do a ze školy, a na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.