Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Nyní již osmým rokem provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou čtyř dětí (Kimi, Dany, Melanie a Charlotka) Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak, jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti vašich dětí.

Můžete se na ní obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Olga Procházková
ředitelka MŠ Wonderland

Těší se na práci v MŠ Wonderland, kde bude moci uplatnit své dosavadní zkušenosti. Od prvního dne se jí líbí pozitivní ladění všech členů týmu.

Ve školství pracuje od r. 1999. Začínala jako učitelka angličtiny, dějepisu, výchovy k občanství a tělesné výchovy. S žáky ZŠ procestovala celou Anglii, Wales a Skotsko. Věnovala se projektu „Inspiring people“, kdy dětem zprostředkovávala besedy s anglicky hovořícími sportovci, cestovateli, herci a spisovateli.

Působila v porotě okresních kol Olympiád z anglického jazyka. Otevřít více

V posledních letech pracovala jako ředitelka soukromé česko-anglické ZŠ a MŠ na Praze 9. V loňském roce zapojila žáky do projektu Mensa logická Olympiáda a jazykových zkoušek YLE, KET a PET s Cambridge Exams Center.

Na ZČU Plzeň vystudovala obor "Učitelství pro I. stupeň ZŠ". V angličtině se vzdělávala na King Street College v Londýně a na Inlingua Malta. Zajímá se o ICT technologie ve výuce angličtiny. Absolvovala bezpočet profesně zaměřených kurzů jako např. "Výuka AJ s podporou ICT ve spolupráci s U. S. Embassy Prague“.

Koníčkem jsou koníci. Vlastní jezdeckou a cvičitelskou licenci a kromě své sportovní kariéry též vyučovala jízdu na koni přes 25 let. O víkendech běhá s jezevčíkem „Alvinem“ po Brdech. Navíc ráda cestuje, plave, hraje volejbal, chodí do divadla a kina nebo si čte.

Věří, že výchova a vzdělávání jde ruku v ruce s odpovědností za budoucí generace. Přeje si a usiluje o to, aby školka a škola byla místa, kam se děti těší a cítí se bezpečně.

Mr. Faud
učitel ve třídě Butterflies

Mr. Faud je třídním učitelem anglické třídy Butterflies na pobočce Háje. Mr Faud vystudoval dětskou psychologii, anglickou literaturu a multimediální grafiku.

Mr. Faud mluví několika jazyky: anglicky (je celosvětově publikovaný autor), italsky, francouzsky, a španělsky. Otevřít více

S dětmi tráví čas moc rád a je velmi oblíben. Sám říká: „ je milé každý den děti pozorovat při učení se nových a zajímavých věcí ve školce Wonderland. Sám se od dětí učím každým dnem a objevuji tak pro mne nový a barvitější svět. Těším se každý den na svůj čas strávený ve školce Wonderland a na spolupráci s báječným týmem a s báječnými dětmi! Těším se na osobní setkání s Vámi.“

Mr Faud je otcem Evičky a Samíka.

Ms. Anetka
učitelka ve třídě Medvídků

Ms. Anetka působí v naší školce již třetím rokem. Maturovala na čtyřletém všeobecném gymnáziu a nyní studuje na pedagogické fakultě v Praze. Jejími oblíbenými předměty byly vždy jazyky, kromě českého také anglický a francouzský. 11 let navštěvovala Lidovou školu umění na Praze 10 a své zkušenosti s láskou předává našim dětem. Práce s malými človíčky byla vždy jejím snem, od malička se účastnila dětských táborů, nejprve jako dítě, později i jako vedoucí. Otevřít více

Ms. Anetka říká: "Na dětech mám ráda jejich čisté emoce, jak se dokáží radovat z maličkostí a nebojí se tvořit. Právě to mnoha dospělým chybí"

Ms. Ceila
učitelka ve třídě Medvídků i Butterflies

Ms. Celia je absolventkou základního vzdělávání se specializací na TEFL a studuje kurz Leeds University, Anglie.
Má bohaté pracovní zkušenosti s dětmi a to hned z několika škol jak klasických tak i speciálních. Ms. Celia působí jako dobrovolnice s Oxfam NGO, která se účastní širokého spektra úkolů, jako je prosazování spravedlivého obchodu, senzibilizaci a společného vzdělávání. Ms. Celia pochází z Cádiz z městečka na jihu Španělska.Má dobrodružného ducha, nadšení pro cestování a žila již na různých místech světa.
Od dětství tančí klasický balet, také se věnuje jiným druhům tance jako je flamenco nebo salsa.

Ms. Terezka
momentálně na mateřské dovolené

Ms. Terezka vede českou třídu Medvídků od září 2012. Terezka obohatila náš pedagogický tým o své zkušenosti ze studia předškolní a mimoškolní pedagogiky, Speciální pedagogiky na Univerzitě Karlově a dále pak o zkušenosti z pozice sociální pracovnice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež a z pozice učitelky ve speciálních školách. Otevřít více

Ms. Terezka také absolvovala vzdělávací kurzy se zaměřením na výchovné problémy dětí a mladistvých. Všechny dětičky v české třídě Medvídků nedají na Terezku dopustit, ona na ně také ne. Sama přiznává, že práce s dětmi ji dobíjí energií a oceňuje především jejich dětskou přirozenost, upřímnost a zjevnou radost z každé maličkosti.

Mr. Lukáš
učitel piana

Lukáš Pařík je zpěvák, hudební skladatel a muzikálový herec. Má vystudovaný zpěv na Mezinárodní konzervatoři a dokončuje studium kompozice filmové a popové hudby na Pražské konzervatoři. Je autorem mnoha písní a rockového fantasy muzikálu Králové Avalonu hraného v pražském divadle Hybernia v sezóně 2015/2016.

Učení se věnuje už od svých 16 let a od roku 2017 organizuje veřejná vystoupení studentů.

K jeho hlavním zásadám patří snaha o rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Ve Wonderland Academy je lektorem zpěvu, piana a kytary.

Ms. Dominika Kiene
logoped, speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny. Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami.Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku a připravuje smluvní dokumentaci. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ní můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz a rozvoz dětí školkovým minibusem do a ze školy, a na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.