Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas). Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Hana Martínková
vedoucí učitleka pobočky Háje

Hanka vystudovala střední pedagogickou školu v Berouně obor MŠ. Učitelkou si přála být od malička. Vždy ji to táhlo k hudbě a sportu. Velmi ráda zpívá, k lásce k hudbě a pohybu vede i své děti v MŠ. Myslí si, že je důležité spojovat mentální a tělesnou aktivitu pro zdravý vývoj dítěte.

Má jednu dospělou dceru, která se rozhodla vystudovat management v Sydney v Austrálii a po promoci tam zůstala natrvalo. V předchozích letech dceru navštěvovala vždy na vánoce. Na konci června 2020 se ze Sydney vrátila po devíti měsících, kde pracovala jako chůva a získala cenné zkušenosti i s těmi nejmenšími. Před tím pracovala jako učitelka předškoláků v MŠ Podsaďáček v Modřanech.

Ve volném čase vášnivě provozuje cykloturistiku, v zimě ráda lyžuje. Miluje nordic walking se svým psem. Výborně hraje badminton a začala se učit tenis. Často navštěvuje s partnerem divadla a většinu premiér českých filmů v kinech.

Vede děti ke schopnosti dobře komunikovat, správně se vyjadřovat a vyslovovat. Největší radost má, když jsou děti spokojené, aktivní, veselé, šťastné a všechny jejich potřeby jsou naplněny a uspokojeny. Práce s dětmi naplňuje její život.

Ms. Magda
učitelka ve třídě Medvídků

Ms. Magdaléna (Magda) ráda tráví čas s malými dětmi již od té doby, kdy byla jedním z nich. :) Ve svém pedagogickém přístupu považuje za nejdůležitější prvek empatii, které je schopná, jak sama říká, především proto, že nikdy nezapomněla na to, jak se jako dítě v různých situacích cítila. ,,Chtěla bych vychovávat děti, tak aby si v sobě mohly ponechat kus dítěte na celý život. Díky tomu by mohly i v dospělosti přistupovat ke všemu co je čeká s přirozenou zvědavostí a chutí objevovat a užívat si každodenní radost ze zdánlivých maličkostí."

Magda při studiu na výtvarné střední škole i později na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, pracovala jako chůva v soukromých rodinách. Starala se o děti od šesti týdnů do šesti let. Při studiu přes léto pracovala v soukromé školce s jeslemi a vedla výtvarné kroužky pro děti. Od roku 2012 je lektorkou výtvarných dílen v kinech Oko a Aero a poslední dva roky lektoruje také tvůrčí dílny v galerii Villa Pellé. Po studiu na vysoké škole nastoupila na Základní školu, kde byla třídní učitelkou předškoláčků a učila zde i další předměty v různých třídách, mimo jiné také Aj, Výtvarnou výchovu i tělocvik. Nyní je maminkou dvouletého syna. Mateřství si naplno užívá a dodává, že je pro ni další podstatnou praxí v oboru.

Mr. Michael
učitel

Michael vyrostl v Grand Rapids v Michiganu, USA. V roce 2016 získal titul Bakaláře v oboru Antropologie na Grand Valley State University. V létě 2014 na letním táboře v Zhengzhou, China Michael objevil, jak moc ho výuka dětí naplňuje. Učitelem na plný úvazek se však stal až po příjezdu do České Republiky v roce 2017. Michael má zkušenost s prací s dětmi na různých jazykových úrovních ve školním prostředí i v privátní sféře. Vyučoval děti ve věku od pěti do patnácti let. Mezi jeho koníčky patří turistika a poznávání nových lidí.

Ms. Bára
asistentka

S dětmi jsem začala pracovat již na základní škole. Díky předmětu Osobnostně sociální výchova, jsme měli možnost navštěvovat mateřskou školu a být s dětmi z MŠ v úzkém kontaktu. Velmi mě to bavilo, a tak jsem se tímto směrem vydala. Vystudovala jsem Střední odbornou školu pedagogickou na Praze 6 se zaměřením na dramatickou výchovu. Hraji na klavír, kytaru, flétnu a ukulele. Od malička se věnuji zpěvu – na základní škole jsem chodila pět let do pěveckého sboru a na střední škole pak další čtyři roky. Kromě hudby mě baví zejména výtvarné činnosti.
Když mám volnou chvíli, ráda si vyrazím ven s přáteli nebo si užívám čas v rodinném kruhu.

Ms. Kristýna
asistentka

Kristýna vystudovala střední odbornou školu pro administrativu EU se zaměřením na právní administrativu. Kristýnu vždy bavila práce s dětmi, první zkušenosti načerpala jako vedoucí dětských táborů, kde měla na starosti skupinku dětí ve věku 3,5 - 8 let. Původně jezdila pouze na tento tábor pouze na týden či dva, posléze ale její práce s dětmi začala být natolik úspěšná, že ji zážitková agentura oslovila, aby tábory vedla po celé léto. Tábory Kristýnu připravily na systematickou práci s dětmi a organizování jejich dne tak, aby se děti vzdělávaly a bavily zároveň. Další zkušeností, která Kristýně položila ty nejdůležitější základy pro to stát se asistentkou – ty osobní a každodenní, bylo soužití s bratrem, kterému byla diagnostikována porucha autistického spektra.

Jejími koníčky jsou výtvarná výchova a kreativní činnosti. Ve volném čase se také ráda věnuje svým mladší sourozencům.

Ms. Rebecca
vedoucí týmu rodilých mluvčí

Rebecca, přezdívaná Becca, se narodila v Kalifornii ve Spojených státech. Před dvěma měsíci se přestěhovala do Prahy, aby dokončila certifikát CELTA v Oxford House. Rebecca se naprosto zamilovala do krásy Prahy a plánuje zde zůstat co nejdéle.

Rebecca má zkušenosti s dětmi již od svých 13ti let. 6 let pracovala jako profesionální chůva. Miluje tuto práci, neboť jí dává pozitivní a zábavný pohled na život. Umožňuje jí také pozorovat, jak děti rostou, zatímco získávají nové znalosti. Rebecca promovala na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře, kde získala titul v oblasti hudební nauky. Po dobu 10ti let studovala operní zpěv. Nemůže se dočkat, až vloží svou lásku k hudbě také do výuky.

Ve svém volném čase Rebecca miluje objevování různých pražských zákoutí, a zároveň setkávání se s novými přáteli z různých kultur. Rebecca je nadšená, že může nový rok zahájit prací jako učitelka v MŠ Wonderland a těší se na setkání se všemi dětmi a jejich rodiči. Nemůže se dočkat, jaké zábavné a dobrodružné chvíle prožije ve své třídě.

Mr. Marek
logoped

Marek Lansdorf vystudoval Pedagogickou fakultu na Karlově Univerzitě v Praze se specializací biologie a výchova ke zdraví. Během studia si uvědomil, že je velmi potřebné mít možnost více pomáhat žákům, kteří mohou mít potíže ve vztahu ke vzdělávání, a proto se rozhodl ke studiu speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii na téže fakultě.

Během studií získal zkušenosti s tvorbou a aplikací preventivních programů pro základní a střední školy. Největší praxi ve vyučování biologie a výchovy ke zdraví dosáhl na Střední zdravotnické škole v Praze, znalosti ze studia logopedie uplatnil na pražské Základní škole logopedické.

Biologii s radostí vyučuje v přírodě a rád v dětech probouzí zvídavost. Velmi důležitá je pro něj zpětná vazba od žáků. Díky ní může výuku dále lépe směřovat. Tvrdí, že základním kamenem ve vyučování je bezpečné prostředí ve třídě.

Ve volném čase hodně cestuje, nejen po Čechách, a poznává přírodní krásy. Je zastáncem zdravého způsobu života, rád jezdí na kolečkových bruslích, čte a poznává kulturu a umění.

Ms. Alena
speciální pedagog

Alena Kozlerová vystudovala speciální pedagogiku na UJAK v Praze. Devět let pracovala s dětmi s poruchami chování v diagnostickém ústavě. V současné době působí jako speciální pedagog školního poradenského pracoviště na základní škole. Absolvovala mnohé kurzy, mimo jiné se seznámila s programem Kupoz (program na rozvoj pozornosti pro děti od 8 do 12let), či stimulačním programem Maxík (program pro předškoláky a žáky s odloženou školní docházkou).

Má ukončený výcvik rodinného poradce vedený Pražskou vysokou školou psychosociálních studií, tudíž nabízí rodičům intervenci v oblasti rodinného poradenství. Zajišťuje též etopedickou podporu a diagnostiku při nestandardním chování dětí, krizovou intervenci a podporu žáků s poruchami osobnosti, rodičům pak poradenství v oblasti prevence školní neúspěšnosti a reedukaci specifických poruch učení a chování. Spolupracuje s ostatními pracovníky poradenské služby a všemi pedagogickými pracovníky.

Ve volném čase ráda čte a pracuje s dětmi při různých mimoškolních aktivitách. Miluje Itálii :-).

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Mr. Petr
školník, řidič

Mr. Josef
řidič

Ms. Tereza
školní psycholog

Mgr. Tereza Macurová je absolventkou oboru Psychologie Universita Palackého v Olomouci. Tereza již od začátku svých studií pracovala s dětmi, má zkušenosti také jako lektorka Metody hraní rolí pro děti s PAS. Při práci s dětmi Tereza nejvíce oceňuje kreativitu a flexibilitu dětského myšlení. Tereza věří, že každé dítě může obohatit náš svět. Tato představa ji zavedla až k nám, do Wonderlandu, kde chce dětem pomáhat v jejich rozvoji a individualitě.

Ve svém volném čase se ráda věnuje kulturnímu vyžití a chodí na dlouhé procházky se svým psem. Jako vášnivá čtenářka miluje ruskou klasickou literaturu a tituly zaměřené na psychologii. Kromě čtení se věnuje také kreativnímu psaní. Nyní se účastní kurzu pro kouče a stále se vzdělává také ve svém oboru – Psychologii.