Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou čtyř dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlotka). Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Renata
Zástupkyně ředitelky a vedoucí učitelka

Ms. Renata pochází z Rakovníka a po střední pedagogické škole získávala zkušenosti jako paní učitelky v MŠ. Ty pak společně s nástavbovým studiem na Filisofické fakultě UK v oboru personálního řízení lidských zdrojů zúročila jako personální ředitelka v Krátkém filmu na Barrandově, kde působila 5 let. Po narození dětí syna Daniela a dcery Natálie se opět vrátila do školství, absolvovala dvouleté akreditované studium pro ředitele škol a školských zařízení se zaměřením na školský management a vzdělávání v evropských souvislostech. V té době již spolupracovala na založení soukromé školky se zaměřením na sport a zdravou výživu, kde působila jako ředitelka 8 let. Další zkušenosti pak nabyla jako ředitelka v soukromé česko-anglické škole na Praze 9. Během těchto let absolvovala široké spektrum dalšího vzdělávání pro předškolní výchovu a konferencí pro ředitele škol, jako např. kurzy: Hejného matematika pro předškolní věk, Práce s Persona Doolls, panenky s osobností, Respektovat a být respektován aj.

Kromě pedagogické činnosti se věnuje také osobnostnímu a profesnímu kaučování. Je velmi otevřená a upřímná, vztah k dětem její život obohacuje, ráda vidí jejich růst, úsilí a radost ze společného úspěchu. Sama vychovává syna 16 let a dceru 14 let, z velké části se tedy věnuje dětem, ale najde čas i na své záliby, jako je sport a poznávání nových kultur.

Velmi se těší na novou spolupráci s naším týmem ve Wonderlandu a věří, že zde bude přínosem nejen pro tým, ale hlavně pro děti a pro Vás rodiče. Takže v případě jakýchkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vámi bude věnovat.

Ms. Renata říká: " Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím skryto."

Mr. Faud
učitel ve třídě Butterflies

Mr. Faud je třídním učitelem anglické třídy Butterflies na pobočce Háje. Mr. Faud vystudoval dětskou psychologii, anglickou literaturu a multimediální grafiku.

Mr. Faud mluví několika jazyky: anglicky (je celosvětově publikovaný autor), italsky, francouzsky a španělsky. Otevřít více

S dětmi tráví čas moc rád a je velmi oblíben. Sám říká: „ Je milé každý den děti pozorovat při učení se nových a zajímavých věcí ve školce Wonderland. Sám se od dětí učím každým dnem a objevuji tak pro mne nový a barvitější svět. Těším se každý den na svůj čas strávený ve školce Wonderland a na spolupráci s báječným týmem a s báječnými dětmi! Těším se na osobní setkání s Vámi.“

Mr. Faud je otcem Evičky a Samíka.

Ms. Magda
učitelka ve třídě Medvídků

Ms. Magdaléna (Magda) ráda tráví čas s malými dětmi již od té doby, kdy byla jedním z nich. :) Ve svém pedagogickém přístupu považuje za nejdůležitější prvek empatii, které je schopná, jak sama říká, především proto, že nikdy nezapomněla na to, jak se jako dítě v různých situacích cítila. ,,Chtěla bych vychovávat děti, tak aby si v sobě mohly ponechat kus dítěte na celý život. Díky tomu by mohly i v dospělosti přistupovat ke všemu co je čeká s přirozenou zvědavostí a chutí objevovat a užívat si každodenní radost ze zdánlivých maličkostí."

Magda při studiu na výtvarné střední škole i později na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, pracovala jako chůva v soukromých rodinách. Starala se o děti od šesti týdnů do šesti let. Při studiu přes léto pracovala v soukromé školce s jeslemi a vedla výtvarné kroužky pro děti. Od roku 2012 je lektorkou výtvarných dílen v kinech Oko a Aero a poslední dva roky lektoruje také tvůrčí dílny v galerii Villa Pellé. Po studiu na vysoké škole nastoupila na Základní školu, kde byla třídní učitelkou předškoláčků a učila zde i další předměty v různých třídách, mimo jiné také Aj, Výtvarnou výchovu i tělocvik. Nyní je maminkou dvouletého syna. Mateřství si naplno užívá a dodává, že je pro ni další podstatnou praxí v oboru.

Ms. Tereza
asistentka

Tereza se narodila v Praze. Své dětství však strávila ve Špindlerově Mlýně. Díky této životní etapě získala kladný vztah k zimním sportům a zimě jakožto ročnímu období. Po základní škole studovala všeobecné gymnázium, následně jeden rok vyšší odbornou školu sociálně právní - obor sociální pedagogika. Toto studium ale přerušila, aby si splnila svůj sen, což je studium psychologie na FF UK, kde je nyní ve třetím ročníku. V rámci své praxe navštěvuje děti v Motole.

Zkušenosti s dětmi získala během posledních 8 let, kdy strávila mnoho času s dětmi různých věkových kategorií. Jezdila s dětmi jako vedoucí na tábory a školky/školy v přírodě, hlídala děti od nejútlejšího věku soukromě v rodinách i pracovala jako asistentka učitele v soukromé školce. Také se může pochlubit kurzem všeobecného zdravotníka.

Mezi její koníčky patří především čas strávený s přáteli, četba zajímavých knih a divadlo.

Ms. Anetka
učitelka ve třídě Medvídků a Butterflies

Již od školky jsem vedena k anglickému jazyku, absolvovala jsem první základní jazykovou školu, kde můj druhý jazyk byl němčina. Vystudovala jsem obchodní akademii a další rok jsem navštěvovala anglický jazykový kurz. Poté jsem nastoupila jako učitelka a také jako asistentka učitelky do mateřské školy. Některé školky, kde jsem pracovala, byly zaměřeny také na anglický jazyk.

Mám ráda dětský svět, dětskou představivost, energii a jejich nápady. Práce s dětmi mě baví, vidím v ní budoucnost. S dětmi mám tudíž spoustu zkušeností vím jak reagovat a chovat se v určitých situacích.

Ve volném čase ráda cestuji, cvičím pilates a věnuji se četbě.

Ms. Karolína
učitelka hudby

Karolína se hudbě věnuje od svých sedmi let, kdy začala hrát na klavír. Své hudební dovednosti se rozhodla dále rozvíjet v oboru hra na harfu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a poté na HAMU v Praze, kde momentálně dokončuje svá studia. Studovala v rámci programu Erasmus jeden semestr na Royal College of Music v Londýně.

Vždy ji zajímala a lákala práce s dětmi. Její první zkušeností v tomto směru bylo působení na letních hudebních táborech. Během studií v Ostravě vyučovala čtyři roky na ZUŠ. Ve školním roce 2017/2018 byla učitelkou v soukromé mateřské školičce Radost.

Mezi její záliby patří kulinářství, sport a četba.

Velice se těší na práci v MŠ Wonderland a na spolupráci s dětmi.

Ms. Terezka
momentálně na mateřské dovolené

Ms. Terezka vedla českou třídu Medvídků od září 2012. Terezka obohatila náš pedagogický tým o své zkušenosti ze studia předškolní a mimoškolní pedagogiky, Speciální pedagogiky na Univerzitě Karlově a dále pak o zkušenosti z pozice sociální pracovnice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež a z pozice učitelky ve speciálních školách. Otevřít více

Ms. Terezka také absolvovala vzdělávací kurzy se zaměřením na výchovné problémy dětí a mladistvých. Všechny dětičky v české třídě Medvídků nedají na Terezku dopustit, ona na ně také ne. Sama přiznává, že práce s dětmi ji dobíjí energií a oceňuje především jejich dětskou přirozenost, upřímnost a zjevnou radost z každé maličkosti.

Ms. Dominika Kiene
logoped, speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny.

Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami. Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku a připravuje smluvní dokumentaci. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.