Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas). Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Hana Martínková
vedoucí učitleka pobočky Háje

Hanka vystudovala střední pedagogickou školu v Berouně obor MŠ. Učitelkou si přála být od malička. Vždy ji to táhlo k hudbě a sportu. Velmi ráda zpívá, k lásce k hudbě a pohybu vede i své děti v MŠ. Myslí si, že je důležité spojovat mentální a tělesnou aktivitu pro zdravý vývoj dítěte.

Má jednu dospělou dceru, která se rozhodla vystudovat management v Sydney v Austrálii a po promoci tam zůstala natrvalo. V předchozích letech dceru navštěvovala vždy na vánoce. Na konci června 2020 se ze Sydney vrátila po devíti měsících, kde pracovala jako chůva a získala cenné zkušenosti i s těmi nejmenšími. Před tím pracovala jako učitelka předškoláků v MŠ Podsaďáček v Modřanech.

Ve volném čase vášnivě provozuje cykloturistiku, v zimě ráda lyžuje. Miluje nordic walking se svým psem. Výborně hraje badminton a začala se učit tenis. Často navštěvuje s partnerem divadla a většinu premiér českých filmů v kinech.

Vede děti ke schopnosti dobře komunikovat, správně se vyjadřovat a vyslovovat. Největší radost má, když jsou děti spokojené, aktivní, veselé, šťastné a všechny jejich potřeby jsou naplněny a uspokojeny. Práce s dětmi naplňuje její život.

Ms. Alena
učitelka řídy Medvídci

Alena svou vášeň pro práci s dětmi objevila během své kariéry trenérky házené. K tomuto sportu se dostala před deseti lety a od té doby působí jako hlavní trenérka dívčího týmu na Hájích.

Kariéru trenérky se snaží stále posouvat a rozvíjí své znalosti a dovednosti na mnoha kurzech a školeních, stejně tak, jako se rozvíjí v práci učitelky MŠ.

Prošla několika kurzy zaměřenými právě na sport a práci s dětmi. V rámci házené se také podílí na přípravě sportovních akcí pro děti, kde své místo zaujímají různorodé aktivity a hry.

Volný čas věnuje rodině, svým třem dětem a pejskům. Ráda s nimi poznává nová místa, ať už se jedná o přírodní krásy, restaurace nebo historická města.

Dalším koníčkem je cvičení pejsků, se kterými jednou za čas vyráží na různé akce v podobě soutěži nebo výstav.

Ms. Kristýna
asistentka ve tříde Lvíčata

Kristýna vystudovala střední odbornou školu pro administrativu EU se zaměřením na právní administrativu. Kristýnu vždy bavila práce s dětmi, první zkušenosti načerpala jako vedoucí dětských táborů, kde měla na starosti skupinku dětí ve věku 3,5 - 8 let. Původně jezdila pouze na tento tábor pouze na týden či dva, posléze ale její práce s dětmi začala být natolik úspěšná, že ji zážitková agentura oslovila, aby tábory vedla po celé léto. Tábory Kristýnu připravily na systematickou práci s dětmi a organizování jejich dne tak, aby se děti vzdělávaly a bavily zároveň. Další zkušeností, která Kristýně položila ty nejdůležitější základy pro to stát se asistentkou – ty osobní a každodenní, bylo soužití s bratrem, kterému byla diagnostikována porucha autistického spektra.

Jejími koníčky jsou výtvarná výchova a kreativní činnosti. Ve volném čase se také ráda věnuje svým mladší sourozencům.

Mr. Joseph
vedoucí rodilých mluvčích

Joe k nám přichází z malého města vína Sonoma, Kalifornie. Joe vystudoval polytechnickou univerzitu San Luis Obispo, kde získal titul BA v dějinách společně s titulem učitelství liberálního umění. Joe obdržel certifikát TEFL společně s certifikátem pro výuku mladých studentů. Má zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin, ale nejvíce miluje práci s mladšími studenty.

Když Joe zrovna neučí, hraje sport, cestuje a zkouší nové lahůdky.

Josephovi se líbí bydlení v Praze a je velmi rád, že je součástí mateřské školy Wonderland. Joe se těší na spolupráci se svými kolegy učiteli v tomto školním roce, stejně jako na práci s mladými studenty, aby jim pomohli růst, a připravil je na úspěch v jejich budoucím akademickém úsilí.

Ms. Dominika
učitelka třídy Lvíčata

Dominika je absolventkou střední pedagogické školy v Praze, na které vystudovala obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Během studia získala praxi v několika mateřských školách a na základní škole. Po jejím dokončení zahájila bakalářské studium na vysoké škole Akcent College, kde vystudovala obor „Angličtina jako cizí jazyk“. Zde pod vedením pedagogů absolvovala průběžné odborné praxe jako lektorka angličtiny pro dospělé.

Od roku 2010 působí v soukromé baletní škole Arabeska, ve které doposud vyučuje hodiny baletu pro děti od 4 do 10 let. Díky této zkušenosti se rozhodla vydat pedagogickým směrem, především vzdělávání předškolních dětí. Zkušenosti s výukou baletu dále rozšiřovala v dalších institucích specializujících se taneční průpravou pro děti.

Svůj volný čas tráví na baletním sále, ať už se jedná o předávání zkušeností malým baletkám a tanečníkům, nebo o vlastní trénink. Sama se baletu věnuje od útlého mládí. Za tuto dobu měla příležitost nejen tančit v mnoha krásných divadlech a kulturních institucích, ale také soutěžit na mezinárodní úrovni a nebo získat pedagogické zkušenosti například na pravidelných tanečních soustředění pro děti.

V MŠ Wonderland se těší na rozmanitou práci s dětmi rozvíjející jejich osobnost v různých oblastech, hravé vzdělávání a také zábavu!

Ms. Anna
logopedka

Anna je absolventkou pedagogické školy Univerzity Karlovy oboru speciální pedagogika. Již od samého začátku studia se začala věnovat logopedii a surdopedii, zejména pak v zaměření na předškolní věk. V současné době studuje poslední ročník navazujícího magisterského programu Logopedie a má za sebou více než roční praxi v mateřské škole, kde také uplatňovala svůj logopedický rozhled.

Miluje děti, je trpělivá, dobrosrdečná a nic pro ni není překážkou. Pochází z Prahy, která ji dodnes uchvacuje, zejména, pokud může prozkoumávat její taje dlouhými procházkami či na kole.

Miluje všechna zvířata, sport, hudbu, sama se intenzivně věnuje zpěvu a hře na kytaru a ráda se učí jazykům (Italština, Angličtina).

Za nejlepší recept na dobrou pracovní náladu považuje dětský smích, podnětné prostředí a skvělý kolektiv.

Ms. Gretchen
učitelka třídy Butterflies

Gretchen pochází ze severu státu Wisconsin - z oblasti poblíž nádherných Velkých jezer. Letní měsíce trávila na dívčích skautských táborech jako vedoucí a v zimě byla lektorkou snowboardingu. V roce 2014 se přestěhovala do Prahy, kde získala certifikaci TEFL spolu s akreditací pro vzdělávání mladších dětí. Od příjezdu do ČR pracovala s mladými studenty a dětmi v rámci výuky angličtiny, jako učitelka ve školce, a také lektorka jízdy na koni na malé místní farmě.

Ráda tráví svůj volný čas outdoorovými aktivitami, jako je snowboarding, jízda na koni a kolečkových bruslích. Kromě toho ráda cestuje a navštěvuje koncerty a akce s živou hudbou.

Během roku se také dobrovolně věnuje práci u britských skautů v Praze. Těší se na nový rok ve Wonderlandu!

Ms. Leontina
Asistenka

Leontina pochází ze srdce Šumavy, kde v 15 letech začínala pracovat s dětmi na letních dětských táborech. Nejprve jako praktikantka, později jako vedoucí a nakonec jako tvůrce a průvodce 14ti denního programu. Vystudovala obor Pedagogika volného času v programu Vychovatelství na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicích se specializací na Zážitkovou pedagogiku a Výtvarnou výchovu. Po celou dobu studia však pracovala v jedné z tamních mateřských školek, kde si uvědomila, že vedení předškolních dětí je to pravé pro ni. V průběhu studií také absolvovala roční pobyt v Australské Sydney, kde se starala o 3letého chlapce a vyplňovala jeho celodenní program i péči. A proto ji po této zkušenosti nadchla kombinace cizího jazyka s výukou předškolních dětí v MŠ Wonderland. Leontina je také absolventkou 1. stupně základní umělecké školy ve hře na nástroj, sborovém zpěvu a tanci.

Mimo to byla 9 let členkou taneční skupiny, která vybojovala spoustu cen a účastnila se i republikových kol tanečních soutěží ve Street Dance. Několik let v této skupině působila i jako lektor dětské kategorie. Ve svém volném čase se věnuje různým sportům. Má tak široké spektrum možností v objevování a podpoře individuálního talentu u dětí.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Mr. Petr
školník, řidič

Mr. Josef
řidič

Ms. Tereza
školní psycholog

Mgr. Tereza Macurová je absolventkou oboru Psychologie Universita Palackého v Olomouci. Tereza již od začátku svých studií pracovala s dětmi, má zkušenosti také jako lektorka Metody hraní rolí pro děti s PAS. Při práci s dětmi Tereza nejvíce oceňuje kreativitu a flexibilitu dětského myšlení. Tereza věří, že každé dítě může obohatit náš svět. Tato představa ji zavedla až k nám, do Wonderlandu, kde chce dětem pomáhat v jejich rozvoji a individualitě.

Ve svém volném čase se ráda věnuje kulturnímu vyžití a chodí na dlouhé procházky se svým psem. Jako vášnivá čtenářka miluje ruskou klasickou literaturu a tituly zaměřené na psychologii. Kromě čtení se věnuje také kreativnímu psaní. Nyní se účastní kurzu pro kouče a stále se vzdělává také ve svém oboru – Psychologii.