Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas).
Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Klára
asistentka ve třídě Rainbows

Klára původně pochází ze severu Čech, kde vyrostla uprostřed Českého ráje. Do Prahy ji přivádí studium na vysoké škole, konktrétně studium humanitních věd na Karlově Univerzitě.

Na střední školu chodila do Mladé Boleslavi, odkud si odnesla vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky. Ke svému studiu na VŠ si Klára chtěla prohlubovat svoje znalosti v pedagogickém oboru, a s radostí se tak stala součástí naší mateřské školy, kde působí jako asistentka pedagoga.

Klára absolvovala jazykový kurz v Jižní Anglii a angličtina ji provází po celý život. Miluje přírodu a většinu svého volného času tráví výcvikem svého psa a dlouhými procházkami v horách. Mezi její další koníčky patří hra na hudební nástroje a pohyb.

Ms. Leontina
Učitelka Owls

Leontina pochází ze srdce Šumavy, kde v 15 letech začínala pracovat s dětmi na letních dětských táborech. Nejprve jako praktikantka, později jako vedoucí a nakonec jako tvůrce a průvodce 14ti denního programu. Vystudovala obor Pedagogika volného času v programu Vychovatelství na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicích se specializací na Zážitkovou pedagogiku a Výtvarnou výchovu. Po celou dobu studia však pracovala v jedné z tamních mateřských školek, kde si uvědomila, že vedení předškolních dětí je to pravé pro ni. V průběhu studií také absolvovala roční pobyt v Australské Sydney, kde se starala o 3letého chlapce a vyplňovala jeho celodenní program i péči. A proto ji po této zkušenosti nadchla kombinace cizího jazyka s výukou předškolních dětí v MŠ Wonderland. Leontina je také absolventkou 1. stupně základní umělecké školy ve hře na nástroj, sborovém zpěvu a tanci.

Mimo to byla 9 let členkou taneční skupiny, která vybojovala spoustu cen a účastnila se i republikových kol tanečních soutěží ve Street Dance. Několik let v této skupině působila i jako lektor dětské kategorie. Ve svém volném čase se věnuje různým sportům. Má tak široké spektrum možností v objevování a podpoře individuálního talentu u dětí.

Mr. Joseph
učitel třídy Rainbows
vedoucí rodilých mluvčích

Joe k nám přichází z malého města vína Sonoma, Kalifornie. Joe vystudoval polytechnickou univerzitu San Luis Obispo, kde získal titul BA v dějinách společně s titulem učitelství liberálního umění. Joe obdržel certifikát TEFL společně s certifikátem pro výuku mladých studentů. Má zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin, ale nejvíce miluje práci s mladšími studenty.

Když Joe zrovna neučí, hraje sport, cestuje a zkouší nové lahůdky.

Josephovi se líbí bydlení v Praze a je velmi rád, že je součástí mateřské školy Wonderland. Joe se těší na spolupráci se svými kolegy učiteli v tomto školním roce, stejně jako na práci s mladými studenty, aby jim pomohli růst, a připravil je na úspěch v jejich budoucím akademickém úsilí.

Mr. Ryan
učitel

Mr. Ryan pochází z Denveru, Colorado v USA. Na Denverské univerzitě absolvoval obory Tvůrčí psaní a Divadlo. Angličtinu vyučuje od roku 2020, kdy se také rozhodl přesunout do České republiky a rozšířit své dovednosti a znalosti v oblasti vyučování.

V září 2021 Ryan obdržel certifikát TEFL v pražské instituci The Language House in Prague. Také získal certifikát pro pokročilou výuku jazyka online TESOL.

Ve svém volném čase Ryan píše poezii, kreativní zápisky formou deníku a krátké příběhy. Také miluje poslech hudby a rád tráví čas nad dobrou knížkou. Často si zajde na živou hudbu či do divadla, kde sám občas vystupuje.

Ms. Alison
učitelka ve třídě Owls

Alison vyrostla v menším městě poblíž Los Angeles, California. Na California State University získala bakalářský titul v oboru Antropologie se specializací v Kulturní Antropologii. V roce 2019 získala v Praze TEFL certifikát a své vzdělání doplnila o Young Learners Training course. Její první pracovní pozicí v Praze byla lektorka odpoledních programů pro děti od předškolního věku až do šesté třídy. Alison je nejmladší z pěti dětí a je vděčná za své četné bratrance a sesřenice, se kterými ráda tráví čas.

Alison miluje přírodu a těší se, až svůj vztah k přírodě bude moci zakomponovávat do svých lekcí. Mezi její koníčky patří turistika, čtení, poznávání nových kultur a lidí. Alison miluje práci s dětmi, která dává příležitost naplno vyniknout její veselé a hravé povaze. Alison doufá, že se brzy naučí i trochu česky. Alison v MŠ Wonderland potkala mnoho milých a přátelských lidí a moc se těší, že se bude moci připojit do Wonderland týmu.

Ms. Anna
učitelka ve třídě Elves
Logopedka

Anna je absolventkou pedagogické školy Univerzity Karlovy oboru speciální pedagogika. Již od samého začátku studia se začala věnovat logopedii a surdopedii, zejména pak v zaměření na předškolní věk. V současné době studuje poslední ročník navazujícího magisterského programu Logopedie a má za sebou více než roční praxi v mateřské škole, kde také uplatňovala svůj logopedický rozhled.

Miluje děti, je trpělivá, dobrosrdečná a nic pro ni není překážkou. Pochází z Prahy, která ji dodnes uchvacuje, zejména, pokud může prozkoumávat její taje dlouhými procházkami či na kole.

Miluje všechna zvířata, sport, hudbu, sama se intenzivně věnuje zpěvu a hře na kytaru a ráda se učí jazykům (Italština, Angličtina).

Za nejlepší recept na dobrou pracovní náladu považuje dětský smích, podnětné prostředí a skvělý kolektiv.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Mr. Petr
školník, řidič

Mr. Josef
řidič

Ms. Eva
úklid a výdej jídel

Ms. Tereza
školní psycholog

Mgr. Tereza Macurová je absolventkou oboru Psychologie Universita Palackého v Olomouci. Tereza již od začátku svých studií pracovala s dětmi, má zkušenosti také jako lektorka Metody hraní rolí pro děti s PAS. Při práci s dětmi Tereza nejvíce oceňuje kreativitu a flexibilitu dětského myšlení. Tereza věří, že každé dítě může obohatit náš svět. Tato představa ji zavedla až k nám, do Wonderlandu, kde chce dětem pomáhat v jejich rozvoji a individualitě.

Ve svém volném čase se ráda věnuje kulturnímu vyžití a chodí na dlouhé procházky se svým psem. Jako vášnivá čtenářka miluje ruskou klasickou literaturu a tituly zaměřené na psychologii. Kromě čtení se věnuje také kreativnímu psaní. Nyní se účastní kurzu pro kouče a stále se vzdělává také ve svém oboru – Psychologii.

Ms. Martina
učitelka třídy Elves
vedoucí učitelka

se narodila v Praze. Absolvovala gymnázium se zaměřením na přírodní vědy a věnovala se práci v oblasti cestovního ruchu. Po narození dětí hledala nejlepší cestu, jak se jim věnovat a vzdělávat je. Absolvovala řadu kurzů zaměřených na hudební a psychomotorický rozvoj dětí, získala mezinárodní Montessori AMI certifikaci pro práci s dětmi 0-3 roky, národní Montessori certifikaci pro práci s dětmi 3-6 let, absolvovala střední pedagogickou školu v Mladé Boleslavi a kurz Respektovat a být respektován.

Od roku 2011 působila v jako vedoucí učitelka v Montessori mateřské škole, vedla lekce a workshopy pro rodiče a děti, pracovala s učiteli v rámci projektu Pomáháme školám a jako vedoucí toddler třídy v mezinárodní Montessori mateřské škole.

Práce s dětmi je jejím velkým koníčkem a radostí, je šťastná v jejich blízkosti a miluje pozorování světa jejich očima. Ve volném čase se věnuje osobnímu sebe rozvoji, pečení a vaření netradičních jídel, plavání, horské turistice a poznávání přírodních krás.

Ms. Mikaela
učitelka ve třídě Elves - rodilý mluvčí

Mikaela je pochází z Texasu, kde absolvovala bakalářský obory Mezinárodní obchod a Francouzština. Svou učitelskou vášeň objevila během práce v jesličkách a mateřské škole v Longview, kde získávala zkušenosti s dětmi ve věku od šesti měsíců do tří let, a později měla příležitost učit také ve Francii.

Mikaela získala certifikát TEFL zde v Praze, kde později začala vyučovat obchodní angličtinu pro dospělé a později začala vzdělávat také děti.

Ve svém volném čase se Mikaela ráda učí jazyky a objevuje nové kultury, cestuje, má ráda práci s keramikou, filmy a deskové hry.

Ms. Dana
asistentka

Dana pochází z Prahy, kde vystudovala obor ,, podnikání". Po narození první dcery se začala aktivně věnovat dětem v mateřském centru, kde hlídala děti již od nejnižšího věku.

Vedla,, miniškoličku", ve které se starala o děti ve věku 18měsíců - 4roky. Dana vedla také kroužek tvoření s dětmi - předškoláky. Absolvovala akreditovaný kurz Profesionální chůvy, kurz Montessori pedagogiky, seminář "Nadchněte děti pro tvoření".

V roce 2017 jako pečující osoba do Montessori dětské skupiny, kde poté zastávala i roli hlavní chůvy, stejně jako později v dětské skupině Jesle Jiřičky.

V současné době se připravuje na dálkové studium v oboru ,, Předškolní a mimoškolní pedagogika" v Praze. Danu naplňuje neustále se vzdělávat a rozvíjet své poznatky pro práci s dětmi. Ve volném čase se věnuje rodině, tvoří, cestuje, fotografuje a stará se o zahrádku.