Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou čtyř dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlotka).
Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Eva Engineer
vedoucí učitelka a učitelka třídy Elves

Ms. Eva zastává pozici učitelky ve třídě Elves. Dále plní funkci vedoucí učitelky a je tak zodpovědná za pedagogické vedení učitelů.

Ms. Eva vystudovala střední pedagogickou školu. Pedagogickou praxi nabyla v ČR v MŠ na Praze 10 a poté v USA kde vedla po dobu osmi let třídu 26 žáčků. Ms. Eva absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol.

V MŠ Wonderland pracuje již pátým rokem. Práce s dětmi jí velmi baví. Ráda sleduje, jak se jejich mysl každým dalším dnem vyvíjí, a má velkou radost, že může být u toho. Je sama maminkou dvou dětí (Evička a Sam).

Ms.Dana
učitelka třídy Elves

Ms.Dana se s láskou a odbornou péčí stará o naše nejmenší členy Wonderlandu, děti z jesliček RolyPoly.

Ms Dana je kvalifikovaná zdravotní sestra. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Brně. Po maturitní zkoušce odcestovala do UK pracovat jako au-pair. Po návratu nastoupila na ortopedickou kliniku. V průběhu času úspěšně zakončila studium speciální pedagogiky na MU v Brně. V rámci studia pracovala v soukromé mateřské škole. Díky dlouholeté praxi nastoupila na chirurgické operační sály na pozici instrumentářky. Ve volných dnech nadále pracovala s dětmi.

Práce s dětmi ji naplňuje pozitivní energií a užívá si každý den Ms.Dana ráda cestuje, sportuje, čte, navštěvuje kino i divadlo, podniká výlety do přírody. Největším koníčkem je ale její rodina. Je maminkou 14měsíčního syna Patrika.

Ms. Ivetka
chůva Elves

Ms Ivetka, má dosažené vzdělání: SZŠ, obor dětská sestra, Lékařská fakulta Univerzita Karlova v HK - Obor ošetřovatelství a pedagogika, Kurz manuálni lymfoterapie, Instruktorský kurz pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat, předškoláků, Kurz masáží kojenců a aromaterapie.

Pracovala ve FN Motol-dětská onkologie,transplantace kostní dřeně JIP, FN Střešovice-chir JIP, dětská pohotovost , CPM lymfoterapeut, vaničkování. Dále pracovala jako poporodní dula, laktační poradkyně a zabývá se plaváním kojenců, batolat, předškoláků a detekace odchylek psycho-motorického vývoje.

Milujie miminka a děti, svou práci s rodiči, rodinu, TRX, běhání, plavání, treking, pejsky a kočičky, přírodu, cestování, zdravý životní styl a čestné, pracovité lidičky.

Mr. Ian
třídní učitel ve třídě Unicorns, rodilý mluvčí

Mr. Ian je rodilý mluvčí z Brightonu. V našich školkách vyučuje již od roku 2009.

Mr. Ian je veselý a energický učitel s mnoha zkušenostmi. Vlastní certifikát TEFL pro výuku dětí.. Před nástupem do naší školky učil na několika jazykových školách např. Jipka či English School. Má zkušenosti s výukou Callanovou Metodou. Zároveň každé léto vyučuje na letních táborech v Čechách i v zahraničí. Mr. Ian je velkým milovníkem sportu, především fotbalu, a mimo běžnou výuku se stará i o vedení sportovního kroužku a kroužku malého vědátora. Otevřít více

Mr. Ian je velkým oblíbencem našich Wonderland dětí i rodičů.

Mr. Joseph
učitel třídy Rainbows

Joe k nám přichází z malého města vína Sonoma, Kalifornie. Joe vystudoval polytechnickou univerzitu San Luis Obispo, kde získal titul BA v dějinách společně s titulem učitelství liberálního umění. Joe obdržel certifikát TEFL společně s certifikátem pro výuku mladých studentů. Má zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin, ale nejvíce miluje práci s mladšími studenty.

Když Joe zrovna neučí, hraje sport, cestuje a zkouší nové lahůdky.

Josephovi se líbí bydlení v Praze a je velmi rád, že je součástí mateřské školy Wonderland. Joe se těší na spolupráci se svými kolegy učiteli v tomto školním roce, stejně jako na práci s mladými studenty, aby jim pomohli růst, a připravil je na úspěch v jejich budoucím akademickém úsilí.

Ms. Veronika Maková
učitelka ve třídě Rainbows

Ms. Veronika vystudovala obchodní akademii, ale už během studií si uvědomila, že jejím snem je práce s dětmi. Po maturitě se vydala na rok do Ameriky jako Au pair. Starala se o dvě malé holčičky, a také absolvovala kurz angličtiny na Anne Arundel Community College. Po návratu zahájila studium na Univerzitě Karlově, obor školský management. Začala pracovat jako volnočasový pedagog a také učila tělesnou výchovu na prvním stupni. Další rok přesídlila do anglické mateřské školy. V tu dobu věděla, že našla to pravé. Práce s dětmi předškolního věku jí baví a naplňuje.Zahájila tedy další studium, obor předškolní pedagogika.

Od dětství se profesionálně věnuje tanci. Studovala taneční konzervatoř, jezdí na světové taneční stáže do zahraničí, vedla taneční kroužky pro nejmenší děti, učila zumbu, moderní tanec a fitdance. Jejím největším koníčkem, kromě práce s dětmi, je cestování a fitness.

Ms. Hannah
učitelka ve třídě Owls

Ms. Hannah pochází z USA, Washingtonu D.C., kde absolvovala bakalářské studium, ve všeobecném studiu a psychologii. Je držitelkou certifikátu TEFL a certifikace specializované pro výuku mladých studentů.

Ms. Hannah je nejstarší ze šesti sourozenců a většinu jejího života strávila péčí a vedením svých mladších sourozenců, aby se stali šťastnými a zdravými dospělými. Během mnoha let vedla vzdělávací programy pro děti ve věku 3-10 let a má také zkušenosti s výukou česko-anglických předškolních zařízení.

Ms. Hannah má ráda tenis, golf, salsu, kickbox, vaření, stolní hry a sluneční paprsky.

Miluje cestování, navštívila 29 států, 20 zemí a 2 provincie.

Je velmi ráda, že je v MŠ Wonderland, kde všichni byli během jejího přechodu velice vstřícní a příjemní. Těší se na spolupráci a seznámení se se svou třídou Soviček!

Ms. Tereza

Tereza vystudovala pedagogickou fakultu zaměřenou na předškolní výuku, s dětmi školního i předškolního věku pracuje již od roku 2007. Své pedagogické zkušenosti nasbírala ve školkách v Chorvatsku a v České republice, konkrétně v Praze, kde působila jako učitelka anglického jazyka. Má české kořeny, hovoří plynně česky, její prarodiče pocházeli z Prostějova.

Tereza při své práci s dětmi vychází z filozofie Helen Doron a Reggio Emilia. Tato filozofie využívá přirozené zvídavosti a tvůrčího potenciálu dětí, veškeré učení probíhá velmi spontánně a v tematických projektech, které vznikají na základě dětského zájmu. Profese učitele Terezu naplňuje, protože kombinuje všechny oblasti jejího zájmu - práci s dětmi, hudbu a umění. Tereza je všestranná, kreativní, těší ji vymýšlet nové hry, zábavné aktivity a písně. Zároveň ráda kreslí a baví ji rukodělné práce. Má spoustu zajímavých zkušeností s pořádáním akcí pro děti a rodiče. Ve svém volném čase se věnuje hudbě, učí se hrát na kytaru a bicí, ráda cestuje a fotografuje.

Ms. Katka
školní psycholog a výchovný poradce

Kateřina Podzemská pochází z malé horské vesnice v Krušných horách, vystudovala jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V průběhu studia absolvovala Psychodynamický psychoterapeutický výcvik a kurz Psychologa ve zdravotnictví. Anglický jazyk měla možnost se plynně naučit během ročního pobytu ve Velké Británii, kde žila v hostitelské rodině a navštěvovala střední školu Hugh Christie. Pobyt byl zakončen certifikáty FCE a ESOL.

Ze své praxe má zkušenosti z Psychiatrického centra Praha v Bohnicích, a to s pacienty trpícími depresivní a úzkostnou poruchou, a dále z dětského centra Žirafa, kde se věnovala dětem s poruchou autistického spektra a dětem s ADHD. Psychologická péče o dítě je podle Katky neodmyslitelně spjata také s péčí o rodinu jako celek. Jedině ve spolupráci s celou rodinou je možno dosáhnout spokojenosti jak dítěte, tak i rodičů. Spokojenost dítěte považuje jako velmi důležitý element jeho vývoje, ale také krásně prožitého dětství, během kterého se formuje nejen dětská osobnost, ale i půda pro budoucí život dítěte.

Ms. Dominika Kiene
logoped a speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny. Otevřít více

Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami. Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Ms. Karolína
učitelka hudby

Karolína se hudbě věnuje od svých sedmi let, kdy začala hrát na klavír. Své hudební dovednosti se rozhodla dále rozvíjet v oboru hra na harfu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a poté na HAMU v Praze, kde momentálně dokončuje svá studia. Studovala v rámci programu Erasmus jeden semestr na Royal College of Music v Londýně.

Vždy ji zajímala a lákala práce s dětmi. Její první zkušeností v tomto směru bylo působení na letních hudebních táborech. Během studií v Ostravě vyučovala čtyři roky na ZUŠ. Ve školním roce 2017/2018 byla učitelkou v soukromé mateřské školičce Radost.

Mezi její záliby patří kulinářství, sport a četba.

Velice se těší na práci v MŠ Wonderland a na spolupráci s dětmi.

Ms. Maria
učitelka ve třídě Owls - momentálně na mateřské dovolené

Ms. Maria pochází z jihovýchodního Španělska, Murcia, kde je slunečno, teplo a sucho:) Jedná se o oblast v blízkosti Středozemního moře.

Ms. Maria pracuje s dětmi již od střední školy. Začala hlídáním dětí, doučováním, byla sportovní instruktorkou, jezdila na letní tábory, pracovala jako organizátorka dětských akcí. Poté, co absolvovala obor psychologie, Ms. Maria prováděla léčbu dětí s poruchami učení, potížemi ve škole nebo poruchami pozornosti. Otevřít více

V roce 2013 se Ms. Maria přestěhovala do Kanady, kde pracovala jako dětská chůva. Zde dostala příležitost se naučit zvykům jiné kultury a měla možnost učit v bilingvním prostředí.

Po přestěhování do České Republiky se Ms Maria zúčastnila programu, kterým zakončila osvědčením o školení učitelů španělštiny v Institutu Cervantes v Praze. Ms. Maria dále nějaký čas působila v mateřské škole v Plzni a pracovala v anglickém letním táboře v Praze.

Ms. Maria miluje sport a aktivity v přírodě, a to zejména v horských oblastech. Má ráda běh, jízdu na kolečkových bruslích a na kole, ale také jí těší relaxační večer doma se sledováním zajímavých filmů, poslechem hudby nebo čtení. Ms. Maria velmi ráda tvoří: od kreslení, barvení, střihání až po lepení a zdobení. Ms. Maria také ráda vaří, ale její nejoblíbenější část je, když vše zbaští;).

Ms. Lucie
učitelka ve třídě Elves - momentálně na mateřské dovolené

Ms. Lucie vystudovala obor sociální práce. Tři roky byla členkou sebezkušenostního výcviku v rogeriánské terapii a po zhruba stejnou dobu i členkou pražské rogeriánské encounterové skupiny.

Po studiu odjela z Čech a po několik let cestovala a pracovala v Evropě, Americe a Asii.
Otevřít více

Ačkoli již v rámci studia se věnovala dětem a působila v nízkoprahovém klubu pro děti v Ústí nad Labem, nejintenzivnější a nejzásadnější zkušenost s prací s dětmi jí dalo právě cestování. Již od svých sedmnácti let jezdila pravidelně po zhruba 10 let do Anglie, pomáhat do rodiny se čtyřmi dětmi, s nimiž je v kontaktu od jejich nejútlejšího dětství. V roce 2010 se jako dobrovolník účastnila projektu sluneční školy v Indii - působila jako učitel a koordinátor školy v himalájské vesnici, kde se věnovala hlavně dětem předškolním a čerstvým školáčkům. Mimo koordinaci celkového běhu školy bylo její náplní zejména výuka dětí v angličtině.

Na dětech ji fascinuje zejména jejich kreativita, imaginace a určitá míra přirozené pravdivosti, kterým se od nich dospělí mohou učit. Jejím cílem je podporovat děti v jejich růstu, udržovat a rozvíjet jejich přirozené tendence a talent a zejména poskytnout jim prostředí, v němž se nebudou muset bát projevit samy sebe.

Ms. Zuzana
hospodářka

E-mail: kolowratova@mswonderland.cz
Tet: 603 496 791

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku a připravuje smluvní dokumentaci. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.