Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas).
Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Ivetka
asistentka ve třídě Owls

Ms Ivetka, má dosažené vzdělání: SZŠ, obor dětská sestra, Lékařská fakulta Univerzita Karlova v HK - Obor ošetřovatelství a pedagogika, Kurz manuálni lymfoterapie, Instruktorský kurz pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat, předškoláků, Kurz masáží kojenců a aromaterapie.

Pracovala ve FN Motol-dětská onkologie,transplantace kostní dřeně JIP, FN Střešovice-chir JIP, dětská pohotovost , CPM lymfoterapeut, vaničkování. Dále pracovala jako poporodní dula, laktační poradkyně a zabývá se plaváním kojenců, batolat, předškoláků a detekace odchylek psycho-motorického vývoje.

Milujie miminka a děti, svou práci s rodiči, rodinu, TRX, běhání, plavání, treking, pejsky a kočičky, přírodu, cestování, zdravý životní styl a čestné, pracovité lidičky.

Ms. Zdeňka
učitelka ve třídě Owls

Zdeňka vystudovala obor Biologie na přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí na Labem. Pochází z Chomutova, ale život v našem hlavním městě si hned zamilovala. Během dálkového studia VŠ pracovala jako chůva v rodině, kde se starala o tři malé holčičky a vytvářela jim podnětné prostředí založené na principech Montessori pedagogiky. Zdeňka hlídala děti od svých šestnácti let, a i když její studia se ubírala jiným směrem, zjistila, že práce s dětmi je jejím snem a posláním.

Anglický jazyk je v této době nezbytnou částí života, Zdeňka se proto rozhodla v něm zdokonalit a absolvovala roční kurz v soukromé škole, kde také získala FCE certifikát.

Volný čas nejradši tráví na čerstvém vzduchu a se svou rodinou. Mezi její záliby patří hra na kytaru, malování, fotografování a zajímá se o interiérový design.

Mr. Joseph
učitel třídy Rainbows
vedoucí rodilých mluvčích

Joe k nám přichází z malého města vína Sonoma, Kalifornie. Joe vystudoval polytechnickou univerzitu San Luis Obispo, kde získal titul BA v dějinách společně s titulem učitelství liberálního umění. Joe obdržel certifikát TEFL společně s certifikátem pro výuku mladých studentů. Má zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin, ale nejvíce miluje práci s mladšími studenty.

Když Joe zrovna neučí, hraje sport, cestuje a zkouší nové lahůdky.

Josephovi se líbí bydlení v Praze a je velmi rád, že je součástí mateřské školy Wonderland. Joe se těší na spolupráci se svými kolegy učiteli v tomto školním roce, stejně jako na práci s mladými studenty, aby jim pomohli růst, a připravil je na úspěch v jejich budoucím akademickém úsilí.

Ms. Veronika
učitelka ve třídě Rainbows

Ms. Veronika vystudovala obchodní akademii, ale už během studií si uvědomila, že jejím snem je práce s dětmi. Po maturitě se vydala na rok do Ameriky jako Au pair. Starala se o dvě malé holčičky, a také absolvovala kurz angličtiny na Anne Arundel Community College. Po návratu vystudovala obor školský management na Univerzitě Karlově a předškolní pedagogiku. Zkušenosti má jako učitelka tělesné výchovy na prvním stupni, volnočasový pedagog a nyní již pátým rokem pracuje v mateřské škole. Práce s dětmi ji velmi baví a ráda vidí na dětech pokroky, které přicházejí hlavně z neustálé spolupráce učitele a rodiče.

Od dětství se profesionálně věnuje tanci. Vedla taneční kroužky pro nejmenší děti, učila zumbu, moderní tanec a fitdance. Jejím největším koníčkem, kromě práce s dětmi, je cestování a fitness.

„Práce ve školce je mým druhým domovem a dětský úsměv mi dělá radost“.

Ms. Alison
učitelka ve třídě Owls

Alison vyrostla v menším městě poblíž Los Angeles, California. Na California State University získala bakalářský titul v oboru Antropologie se specializací v Kulturní Antropologii. V roce 2019 získala v Praze TEFL certifikát a své vzdělání doplnila o Young Learners Training course. Její první pracovní pozicí v Praze byla lektorka odpoledních programů pro děti od předškolního věku až do šesté třídy. Alison je nejmladší z pěti dětí a je vděčná za své četné bratrance a sesřenice, se kterými ráda tráví čas.

Alison miluje přírodu a těší se, až svůj vztah k přírodě bude moci zakomponovávat do svých lekcí. Mezi její koníčky patří turistika, čtení, poznávání nových kultur a lidí. Alison miluje práci s dětmi, která dává příležitost naplno vyniknout její veselé a hravé povaze. Alison doufá, že se brzy naučí i trochu česky. Alison v MŠ Wonderland potkala mnoho milých a přátelských lidí a moc se těší, že se bude moci připojit do Wonderland týmu.

Ms. Anna
učitelka ve třídě Elves
Logopedka

Anna je absolventkou pedagogické školy Univerzity Karlovy oboru speciální pedagogika. Již od samého začátku studia se začala věnovat logopedii a surdopedii, zejména pak v zaměření na předškolní věk. V současné době studuje poslední ročník navazujícího magisterského programu Logopedie a má za sebou více než roční praxi v mateřské škole, kde také uplatňovala svůj logopedický rozhled.

Miluje děti, je trpělivá, dobrosrdečná a nic pro ni není překážkou. Pochází z Prahy, která ji dodnes uchvacuje, zejména, pokud může prozkoumávat její taje dlouhými procházkami či na kole.

Miluje všechna zvířata, sport, hudbu, sama se intenzivně věnuje zpěvu a hře na kytaru a ráda se učí jazykům (Italština, Angličtina).

Za nejlepší recept na dobrou pracovní náladu považuje dětský smích, podnětné prostředí a skvělý kolektiv.

Ms. Zuzana
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Mr. Petr
školník, řidič

Mr. Josef
řidič

Ms. Eva
úklid a výdej jídel

Ms. Tereza
školní psycholog

Mgr. Tereza Macurová je absolventkou oboru Psychologie Universita Palackého v Olomouci. Tereza již od začátku svých studií pracovala s dětmi, má zkušenosti také jako lektorka Metody hraní rolí pro děti s PAS. Při práci s dětmi Tereza nejvíce oceňuje kreativitu a flexibilitu dětského myšlení. Tereza věří, že každé dítě může obohatit náš svět. Tato představa ji zavedla až k nám, do Wonderlandu, kde chce dětem pomáhat v jejich rozvoji a individualitě.

Ve svém volném čase se ráda věnuje kulturnímu vyžití a chodí na dlouhé procházky se svým psem. Jako vášnivá čtenářka miluje ruskou klasickou literaturu a tituly zaměřené na psychologii. Kromě čtení se věnuje také kreativnímu psaní. Nyní se účastní kurzu pro kouče a stále se vzdělává také ve svém oboru – Psychologii.

Ms. Martina
učitelka třídy Elves

se narodila v Praze. Absolvovala gymnázium se zaměřením na přírodní vědy a věnovala se práci v oblasti cestovního ruchu. Po narození dětí hledala nejlepší cestu, jak se jim věnovat a vzdělávat je. Absolvovala řadu kurzů zaměřených na hudební a psychomotorický rozvoj dětí, získala mezinárodní Montessori AMI certifikaci pro práci s dětmi 0-3 roky, národní Montessori certifikaci pro práci s dětmi 3-6 let, absolvovala střední pedagogickou školu v Mladé Boleslavi a kurz Respektovat a být respektován.

Od roku 2011 působila v jako vedoucí učitelka v Montessori mateřské škole, vedla lekce a workshopy pro rodiče a děti, pracovala s učiteli v rámci projektu Pomáháme školám a jako vedoucí toddler třídy v mezinárodní Montessori mateřské škole.

Práce s dětmi je jejím velkým koníčkem a radostí, je šťastná v jejich blízkosti a miluje pozorování světa jejich očima. Ve volném čase se věnuje osobnímu sebe rozvoji, pečení a vaření netradičních jídel, plavání, horské turistice a poznávání přírodních krás.

Ms. Mikaela
učitelka ve třídě Elves - rodilý mluvčí

Mikaela je pochází z Texasu, kde absolvovala bakalářský obory Mezinárodní obchod a Francouzština. Svou učitelskou vášeň objevila během práce v jesličkách a mateřské škole v Longview, kde získávala zkušenosti s dětmi ve věku od šesti měsíců do tří let, a později měla příležitost učit také ve Francii.

Mikaela získala certifikát TEFL zde v Praze, kde později začala vyučovat obchodní angličtinu pro dospělé a později začala vzdělávat také děti.

Ve svém volném čase se Mikaela ráda učí jazyky a objevuje nové kultury, cestuje, má ráda práci s keramikou, filmy a deskové hry.