Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Nyní již osmým rokem provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou čtyř dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlotka)
Otevřít více

Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak, jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti vašich dětí.

Můžete se na ní obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Eva Engineer
vedoucí učitelka a učitelka třídy Elves

Ms. Eva zastává pozici učitelky ve třídě Elves a je zodpovědná za vedení učitelů.

Ms. Eva vystudovala střední pedagogickou školu. Pedagogickou praxi nabyla v ČR v MŠ na Praze 10 a poté v USA kde vedla po dobu 8mi let třídu 26 žáčků. Ms. Eva absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol.

V MŠ Wonderland pracuje již pátým rokem. Práce s dětmi jí velmi baví. Ráda sleduje, jak se jejich mysl každým dalším dnem vyvíjí, a má velkou radost, že může být u toho. Je maminkou 2 dětí ( Evička a Sam).

Mr. Ian
třídní učitel ve třídě Unicorns, rodilý mluvčí

Mr. Ian je rodilý mluvčí z Brightonu. V našich školkách vyučuje již od roku 2009.

Mr. Ian je veselý a energický učitel s mnoha zkušenostmi. Má kvalifikaci TEFL in Teaching Children. Před nástupem do naší školky učil na několika jazykových školách, např. Jipka či English School. Má zkušenosti s výukou Callanovou Metodou. Zároveň každé léto vyučuje na letních táborech v Čechách i v zahraničí. Mr. Ian je velkým milovníkem sportu, především fotbalu, a mimo běžnou výuku se stará i o vedení sportovního kroužku a malého vědátora. Otevřít více

Mr. Ian je velkým oblíbencem našich Wonderland dětí i rodičů.

Mr Jackson
učitel třídy Rainbows

Mr. Jackson,je velmi rád, že může být součástí Wonderland týmu.

Mr. Jackson je rodilý mluvčí z USA. Než se přestěhoval do Prahy v září tohoto roku, pracoval v San Diegu v Kalifornii s dětmi předškolního věku. Po příjezdu do Prahy získal certifikát TEFL a má také certifikát pro výuku angličtiny pro mladé studenty. Do Prahy přišel, aby pokračoval ve spolupráci se studenty nižších věkových skupin v anglické mezinárodní škole. Jackson doufá, že zůstane v Praze co nejdéle a bude i nadále pokračovat v užívání si svého času ve Wonderland školce a ve svém novém městě.

Ms. Hannah
učitelka ve třídě Owls

Ms. Hannah pochází z USA, Washingtonu D.C., kde absolvovala bakalářské studium v angličtině, ve všeobecném studium a psychologii. Je držitelem certifikátu TEFL a certifikace specializované pro výuku mladých studentů.

Ms. Hannah je nejstarší ze šesti sourozenců a většinu jejího života strávila péčí a vedením svých mladších sourozenců, aby se stali šťastnými a zdravými dospělými. Během mnoha let vedla vzdělávací programy pro děti ve věku 3-10 let a má zkušenosti s výukou česko-anglických předškolních zařízení.

Ms. Hannah má ráda tenis, golf, salsu, kickbox, vaření, stolní hry a sluneční paprsky.

Miluje cestování, navštívila 29 států, 20 zemí a 2 provincie.

Je velmi ráda, že je v MŠ Wonderland, kde všichni byli během jejího přechodu velice vstřícní a příjemní. Těší se na spolupráci a seznámení se se svou třídou Soviček!

Ms. Anetka
asistentka učitele

Již od školky jsem vedena k anglickému jazyku, absolvovala jsem první základní jazykovou školu, kde můj druhý jazyk byl němčina. Vystudovala jsem obchodní akademii a další rok jsem navštěvovala anglický jazykový kurz. Poté jsem nastoupila jako učitelka a také jako asistentka učitelky do mateřské školy. Některé školky, kde jsem pracovala, byly zaměřeny také na anglický jazyk.

Mám ráda dětský svět, dětskou představivost, energii a jejich nápady. Práce s dětmi mě baví, vidím v ní budoucnost. S dětmi mám tudíž spoustu zkušeností, vím jak reagovat a chovat se v určitých situacích.

Ve volném čase ráda cestuji, cvičím pilates a věnuji se četbě.

Ms. Katka
školní psycholog a výchovný poradce

Kateřina Podzemská pochází z malé horské vesnice v Krušných horách, je jí 27 let a vystudovala jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V průběhu studia absolvovala Psychodynamický psychoterapeutický výcvik a kurz Psychologa ve zdravotnictví. Anglický jazyk měla možnost se plynně naučit během ročního pobytu ve Velké Británii, kde žila v hostitelské rodině a navštěvovala střední školu Hugh Christie. Pobyt byl zakončen certifikáty FCE a ESOL.

Ze své praxe má zkušenosti z Psychiatrického centra Praha v Bohnicích, a to s pacienty trpícími depresivní a úzkostnou poruchou, a dále z dětského centra Žirafa, kde se věnovala dětem s poruchou autistického spektra a dětem s ADHD. Psychologická péče o dítě je podle Katky neodmyslitelně spjata také s péčí o rodinu jako celek. Jedině ve spolupráci s celou rodinou je možno dosáhnout spokojenosti jak dítěte, tak i rodičů. Spokojenost dítěte považuje jako velmi důležitý element jeho vývoje, ale také krásně prožitého dětství, během kterého se formuje nejen dětská osobnost, ale i půda pro budoucí život dítěte.

Ms. Dominika Kiene
logoped a speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny. Otevřít více

Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami.Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Mr. Lukáš
učitel hudby

Lukáš Pařík je zpěvák, hudební skladatel a muzikálový herec. Má vystudovaný zpěv na Mezinárodní konzervatoři a dokončuje studium kompozice filmové a popové hudby na Pražské konzervatoři. Je autorem mnoha písní a rockového fantasy muzikálu Králové Avalonu hraného v pražském divadle Hybernia v sezóně 2015/2016.

Učení se věnuje už od svých 16 let a od roku 2017 organizuje veřejná vystoupení studentů.

K jeho hlavním zásadám patří snaha o rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Ve Wonderland Academy je lektorem zpěvu, piana a kytary.

Ms. Maria
učitelka ve třídě Owls - momentálně na mateřské dovolené

Ms. Maria pochází z jihovýchodního Španělska, Murcia, kde je slunečno, teplo a sucho:) v blízkosti Středozemního moře.

Ms. Maria pracuje s dětmi již od střední školy. Začala hlídáním dětí, doučováním, byla sportovním instruktorem, jezdila na letní tábory, pracovala jako organizátorka dětských akcí. Poté, co absolvovala obor psychologie, Ms. Maria vystudovala dětskou psychologii a prováděla léčbu dětí s poruchami učení, potížemi ve škole, nebo poruchami pozornosti. Otevřít více

V roce 2013 se Ms. Maria přestěhovala do Kanady, kde pracovala jako dětská chůva. Zde dostala příležitost se naučit zvykům jiné kultury a měla možnost učt v bilingvním prostředí.

Po přestěhování do České Republiky se Ms Maria zúčastnila programu, který zakončila osvědčením o školení učitelů španělštiny v Institutu Cervantes v Praze. Ms. Maria dále nějaký čas působila v mateřské škole v Plzni a pracovala v anglickém letním táboře v Praze.

Ms. Maria miluje sport a aktivity v přírodě, a to zejména v horských oblastech. Má ráda běh, jízdu na kolečkových bruslích a na kole, ale také jí těší relaxační večer doma sledováním zajímavých filmů, poslechu hudby nebo čtení. Ms. Maria velmi ráda tvoří: od kreslení, barvení, střihání až po lepení a zdobení. Ms. Maria také ráda vaří, ale její nejoblíbenější část je, když vše zbaští;)

Ms. Lucie
učitelka ve třídě Elves - momentálně na mateřské dovolené

Ms. Lucie vystudovala obor sociální práce. Tři roky byla členkou sebezkušenostního výcviku v rogeriánské terapii a po zhruba stejnou dobu i členkou pražské rogeriánské encounterové skupiny.

Po studiu odjela z Čech a po několik let cestovala a pracovala v Evropě, Americe a Asii.
Otevřít více

Ačkoli již v rámci studia se věnovala dětem a působila v nízkoprahovém klubu pro děti v Ústí nad Labem, nejintenzivnější a nejzásadnější zkušenost s prací s dětmi jí dalo právě cestování. Již od svých sedmnácti let jezdila pravidelně po zhruba 10 let do Anglie, pomáhat do rodiny se čtyřmi dětmi, s nimiž je v kontaktu od jejich nejútlejšího dětství. V roce 2010 se jako dobrovolník účastnila projektu sluneční školy v Indii - působila jako učitel a koordinátor školy v himalájské vesnici, kde se věnovala hlavně dětem předškolním a čerstvým školáčkům. Mimo koordinaci celkového běhu školy bylo její náplní zejména výuka dětí v angličtině.

Na dětech jí fascinuje zejména jejich kreativita, imaginace a určitá míra přirozené pravdivosti, kterým se od nich dospělí mohou učit. Jejím cílem je podporovat děti v jejich růstu, udržovat a rozvíjet jejich přirozené tendence a talent a zejména poskytnout jim prostředí, v němž se nebudou muset bát projevit samy sebe.

Ms. Zuzana
hospodářka

E-mail: kolowratova@mswonderland.cz
Tet: 603 496 791

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku a připravuje smluvní dokumentaci. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ní můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz a rozvoz dětí školkovým minibusem do a ze školy, a na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.