Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas). Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Anna
učitelka třídy Lunas

Ms. Anička se narodila a celý svůj život bydlí v Praze nebo v jejím okolí. V Praze také vystudovala Střední odbornou pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Třetím rokem pracuje jako vedoucí dětské skupiny, kde se setkává s dětmi z různých zemí světa, a to jí dává možnost dále se rozvíjet v anglickém jazyce. V rámci zaměstnání se také zúčastnila několika kurzů první pomoci zaměřené přímo na děti předškolního a mladšího školního věku. Celý život se pohybuje v kolektivu dětí různého věku. Práce v mateřské škole pro ni je životním snem, který si vytyčila už ve svých třech letech.

Aniččinou největší zálibou je malování, práce se dřevem a návštěva galerií. Zajímá se o dějiny umění a architekturu, a proto by ráda procestovala co nejvíce historických měst. Miluje lyžování, plavání a naplňuje ji trávení času se svou rodinou a přáteli.

Ms. Klára
učitelka třídy Unicorns

Ms. Klára se aktivně spolupodílí na vytváření výukovém programu a osobně dohlíží na průběh každodenní výuky. Má mnoho zkušeností s výukou malých dětí ve Velké Británii, kde vyučovala v několika školkách a vedla skupiny pro matky s dětmi. Ve školcese spolupodílí na tvorbě výukových plánů a dohlíží na plnění celoročního kurikula. Je matkou chlapců (Eliot a Ríša).

Ms. Klára absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání a absolvovala NVQ Level 3 Qualification in Early Years Child Care and Education. Dále získala Cambridgeský certifikát CELTA na výuku angličtiny.

Miss Klára vlastní také certifikaci Environmentálního koordinátora. a v současné době studuje obor Předškolní vzdělávání na vyšší odborné škole.

Ms. Kalli
učitelka třídy Lunas

Jmenuji se Kalli Savage a pocházím z malého ostrova na jižním pobřeží Anglie zvaného Isle Of Wight. Během svého života na tomto ostrově jsem vystudovala Preprimární pedagogiku a získala také titul ve Vzdělávání. Žila jsem v Anglii, Americe i Evropě. Když jsem se před třemi lety přestěhovala do Prahy, obdržela jsem certifikát TEFL a certifikát se zaměřením na vyučovací metody pro nejmenší.

Mám zkušenosti s prací v předškolních zařízeních, základních školách, a také s prací v institucích, které se věnují vzdělávání jedinců se speciálními potřebami.

Když nepracuji, nejraději jsem venku. Při práci ještě studuji dálkově psychologii a kriminalistiku na britské univerzitě. Mezi mé vášně patří hudba, cestování a trávení času s dětmi. Ve svém volném čase se věnuji horolezectví, běhu, hraní na kytaru a tanci.

Ms. Linda
učitelka

Ludmila vystudovala Pedagogickou fakultu Vysoké školy pedagogické v Hradci Králové, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Poté si rozšířila vzdělání na Fakultě řízení a informační technologie na VŠ pedagogické v oboru Finančního managementu.

Touhu po práci s dětmi naplňovala od svých studií na střední škole, kdy pomáhala vést přírodovědné kroužky na základních školách. Učitelskou dráhu začala tříletým působením v První soukromé ZŠ v Hradci Králové. Následně pracovala na základních školách v Praze 10 a Praze 4. Své učitelské dovednosti prověřila i při působení na střední odborné škole. Po několikaleté pauze, kterou vyplnila prací v soukromém sektoru, se v roce 2019 vrátila ke svému původnímu povolání. Pracovala jako asistentka pedagoga v MŠ Wonderland, kde se starala o chlapce s vývojovou dysfázií. Současně se věnovala vzdělávání předškolních dětí třídy Unicorns.

Prohlubuje si své vzdělání, absolvovala kurz pro asistenty pedagoga, účastní se seminářů zaměřených na výuku matematiky profesora Hejného.

Volný čas ráda tráví aktivně v přírodě se svou rodinou, občas i pasivně doma s dobrou knihou.

Ms. Zuzana
Učitelka

Vystudovala UK v Praze, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na VV. Po státní zkoušce odjela do Anglie, kde po 1 semestr studovala na St. Austel college. V rámci působení na ZŠ v Mníšku pod Brdy jí prošly pod rukama dvě třídy prvňáčků, které vedla dále do vyšších ročníků. Z toho 3 roky učila v programu Začít spolu. Absolvovala kurzy a školení na DYSCENTRU /grafomotorika, dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie, Maxík, Metoda dobrého startu/. Ráda učí v projektech nebo centrech aktivit, preferuje slovní hodnocení. Vede letní tábory.

Relaxuje při běhání, józe nebo vaření.

Ms. Tereza
asistentka

Tereza se narodila v Praze. Své dětství však strávila ve Špindlerově Mlýně. Díky této životní etapě získala kladný vztah k zimním sportům a zimě jakožto ročnímu období. Po základní škole studovala všeobecné gymnázium, následně jeden rok vyšší odbornou školu sociálně právní - obor sociální pedagogika. Toto studium ale přerušila, aby si splnila svůj sen, což je studium psychologie na FF UK, kde je nyní ve třetím ročníku. V rámci své praxe navštěvuje děti v Motole.

Zkušenosti s dětmi získala během posledních 8 let, kdy strávila mnoho času s dětmi různých věkových kategorií. Jezdila s dětmi jako vedoucí na tábory a školky/školy v přírodě, hlídala děti od nejútlejšího věku soukromě v rodinách i pracovala jako asistentka učitele v soukromé školce. Také se může pochlubit kurzem všeobecného zdravotníka.

Mezi její koníčky patří především čas strávený s přáteli, četba zajímavých knih a divadlo.

Renata Birdová
učitelka

Ms. Renata pochází z Rakovníka a po střední pedagogické škole získávala zkušenosti jako paní učitelky v MŠ. Ty pak společně s nástavbovým studiem na Filisofické fakultě UK v oboru personálního řízení lidských zdrojů zúročila jako personální ředitelka v Krátkém filmu na Barrandově, kde působila 5 let. Po narození dětí syna Daniela a dcery Natálie se opět vrátila do školství, absolvovala dvouleté akreditované studium pro ředitele škol a školských zařízení se zaměřením na školský management a vzdělávání v evropských souvislostech. V té době již spolupracovala na založení soukromé školky se zaměřením na sport a zdravou výživu, kde působila jako ředitelka 8 let. Další zkušenosti pak nabyla jako ředitelka v soukromé česko-anglické škole na Praze 9. Během těchto let absolvovala široké spektrum dalšího vzdělávání pro předškolní výchovu a konferencí pro ředitele škol, jako např. kurzy: Hejného matematika pro předškolní věk, Práce s Persona Doolls, panenky s osobností, Respektovat a být respektován aj.

Kromě pedagogické činnosti se věnuje také osobnostnímu a profesnímu kaučování. Je velmi otevřená a upřímná, vztah k dětem její život obohacuje, ráda vidí jejich růst, úsilí a radost ze společného úspěchu. Sama vychovává syna 16 let a dceru 14 let, z velké části se tedy věnuje dětem, ale najde čas i na své záliby, jako je sport a poznávání nových kultur.

Velmi se těší na novou spolupráci s naším týmem ve Wonderlandu a věří, že zde bude přínosem nejen pro tým, ale hlavně pro děti a pro Vás rodiče. Takže v případě jakýchkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vámi bude věnovat.

Ms. Renata říká: " Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím skryto."

Ms. Rebecca
vedoucí učitelka rodilých mluvčí

Rebecca, přezdívaná Becca, se narodila v Kalifornii ve Spojených státech. Před dvěma měsíci se přestěhovala do Prahy, aby dokončila certifikát CELTA v Oxford House. Rebecca se naprosto zamilovala do krásy Prahy a plánuje zde zůstat co nejdéle.

Rebecca má zkušenosti s dětmi již od svých 13ti let. 6 let pracovala jako profesionální chůva. Miluje tuto práci, neboť jí dává pozitivní a zábavný pohled na život. Umožňuje jí také pozorovat, jak děti rostou, zatímco získávají nové znalosti. Rebecca promovala na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře, kde získala titul v oblasti hudební nauky. Po dobu 10ti let studovala operní zpěv. Nemůže se dočkat, až vloží svou lásku k hudbě také do výuky.

Ve svém volném čase Rebecca miluje objevování různých pražských zákoutí, a zároveň setkávání se s novými přáteli z různých kultur. Rebecca je nadšená, že může nový rok zahájit prací jako učitelka v MŠ Wonderland a těší se na setkání se všemi dětmi a jejich rodiči. Nemůže se dočkat, jaké zábavné a dobrodružné chvíle prožije ve své třídě Butterflies

Mr. Honza
učitel piána

Jan Kubín je klavírista, saxofonista, kytarista a hudební skladatel. Je studentem konzervatoře Jana Deyla. Vyučoval klavír a kytaru na Scio škole v Dejvicích a také na škole Beehive.

Rád předává své znalosti a zkušenosti dále a rozvíjí mladé i starší hudební talenty.

V současné době také koncertuje s mnoha kapelami jako například kapela Lady Praga a Prague Buskmen.

Mr. Lukáš
učitel piána

Lukáš Pařík je zpěvák, hudební skladatel a muzikálový herec. Má vystudovaný zpěv na Mezinárodní konzervatoři a dokončuje studium kompozice filmové a popové hudby na Pražské konzervatoři. Je autorem mnoha písní a rockového fantasy muzikálu Králové Avalonu hraného v pražském divadle Hybernia v sezóně 2015/2016.

Učení se věnuje už od svých 16 let a od roku 2017 organizuje veřejná vystoupení studentů.

K jeho hlavním zásadám patří snaha o rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Ve Wonderland Academy je lektorem zpěvu, piana a kytary.

Ms. Dominika Kiene
logoped, speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny.

Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami. Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Mr. Marek
logoped

Marek Lansdorf vystudoval Pedagogickou fakultu na Karlově Univerzitě v Praze se specializací biologie a výchova ke zdraví. Během studia si uvědomil, že je velmi potřebné mít možnost více pomáhat žákům, kteří mohou mít potíže ve vztahu ke vzdělávání, a proto se rozhodl ke studiu speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii na téže fakultě.

Během studií získal zkušenosti s tvorbou a aplikací preventivních programů pro základní a střední školy. Největší praxi ve vyučování biologie a výchovy ke zdraví dosáhl na Střední zdravotnické škole v Praze, znalosti ze studia logopedie uplatnil na pražské Základní škole logopedické.

Biologii s radostí vyučuje v přírodě a rád v dětech probouzí zvídavost. Velmi důležitá je pro něj zpětná vazba od žáků. Díky ní může výuku dále lépe směřovat. Tvrdí, že základním kamenem ve vyučování je bezpečné prostředí ve třídě.

Ve volném čase hodně cestuje, nejen po Čechách, a poznává přírodní krásy. Je zastáncem zdravého způsobu života, rád jezdí na kolečkových bruslích, čte a poznává kulturu a umění.

Ms. Alena
speciální pedagog

Alena Kozlerová vystudovala speciální pedagogiku na UJAK v Praze. Devět let pracovala s dětmi s poruchami chování v diagnostickém ústavě. V současné době působí jako speciální pedagog školního poradenského pracoviště na základní škole. Absolvovala mnohé kurzy, mimo jiné se seznámila s programem Kupoz (program na rozvoj pozornosti pro děti od 8 do 12let), či stimulačním programem Maxík (program pro předškoláky a žáky s odloženou školní docházkou).

Má ukončený výcvik rodinného poradce vedený Pražskou vysokou školou psychosociálních studií, tudíž nabízí rodičům intervenci v oblasti rodinného poradenství. Zajišťuje též etopedickou podporu a diagnostiku při nestandardním chování dětí, krizovou intervenci a podporu žáků s poruchami osobnosti, rodičům pak poradenství v oblasti prevence školní neúspěšnosti a reedukaci specifických poruch učení a chování. Spolupracuje s ostatními pracovníky poradenské služby a všemi pedagogickými pracovníky.

Ve volném čase ráda čte a pracuje s dětmi při různých mimoškolních aktivitách. Miluje Itálii :-).

Lucie Chladilová
hospodářka

Lucie vystudovala střední zemědělskou školu ve Vyškově a po jejím ukončení se zaměřila na práci v administrativě. Pracovala například jako asistentka předsedy představenstva STROJEXPORT a.s. Má velmi kladný vztah k dětem a sama je maminkou tří dětí. Ve svém volném čase se věnuje rodině, chodí do přírody a příležitostně sportuje.

Ms. Zuzka
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
školník, řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.

Mr. Josef
řidič

Lucie Podraská
Výdej jídel

Lucka studovala na Střední škole elektrotechnické v Praze. Více než technické obory ji však lákala práce mezi lidmi. Zkušenosti s úklidem získala v jednom z pražských hotelů. Denně se těší na školní děti, které ji obohacují svými nápady, ale také na svoje vnoučátka, jimž se často věnuje. Relaxuje především v přírodě, má velmi ráda zvířata.