Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas). Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti Vašich dětí.

Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Ms. Anna
učitelka třídy Trolls

Ms. Anička se narodila a celý svůj život bydlí v Praze nebo v jejím okolí. V Praze také vystudovala Střední odbornou pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Třetím rokem pracuje jako vedoucí dětské skupiny, kde se setkává s dětmi z různých zemí světa, a to jí dává možnost dále se rozvíjet v anglickém jazyce. V rámci zaměstnání se také zúčastnila několika kurzů první pomoci zaměřené přímo na děti předškolního a mladšího školního věku. Celý život se pohybuje v kolektivu dětí různého věku. Práce v mateřské škole pro ni je životním snem, který si vytyčila už ve svých třech letech.

Aniččinou největší zálibou je malování, práce se dřevem a návštěva galerií. Zajímá se o dějiny umění a architekturu, a proto by ráda procestovala co nejvíce historických měst. Miluje lyžování, plavání a naplňuje ji trávení času se svou rodinou a přáteli.

Ms. Klára Furthnerová
zástupkyně ředitelky
učitelka třídy Unicorns

Ms. Klára se aktivně spolupodílí na vytváření výukovém programu a osobně dohlíží na průběh každodenní výuky. Má mnoho zkušeností s výukou malých dětí ve Velké Británii, kde vyučovala v několika školkách a vedla skupiny pro matky s dětmi. Ve školcese spolupodílí na tvorbě výukových plánů a dohlíží na plnění celoročního kurikula. Je matkou chlapců (Eliot a Ríša).

Ms. Klára absolvovala všechny stupně montessori vzdělávání a absolvovala NVQ Level 3 Qualification in Early Years Child Care and Education. Dále získala Cambridgeský certifikát CELTA na výuku angličtiny.

Miss Klára vlastní také certifikaci Environmentálního koordinátora. a v současné době studuje obor Předškolní vzdělávání na vyšší odborné škole.

Ms. Linda
učitelka

Linda vystudovala Pedagogickou fakultu Vysoké školy pedagogické v Hradci Králové, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Poté si rozšířila vzdělání na Fakultě řízení a informační technologie na VŠ pedagogické v oboru Finančního managementu.

Touhu po práci s dětmi naplňovala od svých studií na střední škole, kdy pomáhala vést přírodovědné kroužky na základních školách. Učitelskou dráhu začala tříletým působením v První soukromé ZŠ v Hradci Králové. Následně pracovala na základních školách v Praze 10 a Praze 4. Své učitelské dovednosti prověřila i při působení na střední odborné škole. Po několikaleté pauze, kterou vyplnila prací v soukromém sektoru, se v roce 2019 vrátila ke svému původnímu povolání. Pracovala jako asistentka pedagoga v MŠ Wonderland, kde se starala o chlapce s vývojovou dysfázií. Současně se věnovala vzdělávání předškolních dětí třídy Unicorns.

Prohlubuje si své vzdělání, absolvovala kurz pro asistenty pedagoga, účastní se seminářů zaměřených na výuku matematiky profesora Hejného.

Volný čas ráda tráví aktivně v přírodě se svou rodinou, občas i pasivně doma s dobrou knihou.

Ms. Zuzana
Učitelka

Vystudovala UK v Praze, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na VV. Po státní zkoušce odjela do Anglie, kde po 1 semestr studovala na St. Austel college. V rámci působení na ZŠ v Mníšku pod Brdy jí prošly pod rukama dvě třídy prvňáčků, které vedla dále do vyšších ročníků. Z toho 3 roky učila v programu Začít spolu. Absolvovala kurzy a školení na DYSCENTRU /grafomotorika, dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie, Maxík, Metoda dobrého startu/. Ráda učí v projektech nebo centrech aktivit, preferuje slovní hodnocení. Vede letní tábory.

Relaxuje při běhání, józe nebo vaření.

Ms. Israel
učitelka třídy Trolls
rodilá mluvčí

Israel Starks pochází z Atlanty ve státě Georgia. Absolvovala Anglický jazyk a literaturu na Valdosa State University. V lednu 2018 se přestěhovala do Prahy, kde na jazykové škole získala své certifikáty TEFL a YLC. Záhy poté začala učit angličtinu v mteřské školce a od té doby tuto práci zbožňuje. Má ráda kreativní aktivity, které děti podněcují k učení.

Velice se těší na svou práci ve školce Wonderland.

Mr. Joseph
vedoucí učitel rodilých mluvčí

Joe k nám přichází z malého města vína Sonoma, Kalifornie. Joe vystudoval polytechnickou univerzitu San Luis Obispo, kde získal titul BA v dějinách společně s titulem učitelství liberálního umění. Joe obdržel certifikát TEFL společně s certifikátem pro výuku mladých studentů. Má zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin, ale nejvíce miluje práci s mladšími studenty.

Když Joe zrovna neučí, hraje sport, cestuje a zkouší nové lahůdky.

Josephovi se líbí bydlení v Praze a je velmi rád, že je součástí mateřské školy Wonderland. Joe se těší na spolupráci se svými kolegy učiteli v tomto školním roce, stejně jako na práci s mladými studenty, aby jim pomohli růst, a připravil je na úspěch v jejich budoucím akademickém úsilí.

Mr. Petr
učitel piána

Mr. Lukáš
učitel piána

Lukáš Pařík je zpěvák, hudební skladatel a muzikálový herec. Má vystudovaný zpěv na Mezinárodní konzervatoři a dokončuje studium kompozice filmové a popové hudby na Pražské konzervatoři. Je autorem mnoha písní a rockového fantasy muzikálu Králové Avalonu hraného v pražském divadle Hybernia v sezóně 2015/2016.

Učení se věnuje už od svých 16 let a od roku 2017 organizuje veřejná vystoupení studentů.

K jeho hlavním zásadám patří snaha o rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Ve Wonderland Academy je lektorem zpěvu, piana a kytary.

Mr. Marek
logoped

Marek Lansdorf vystudoval Pedagogickou fakultu na Karlově Univerzitě v Praze se specializací biologie a výchova ke zdraví. Během studia si uvědomil, že je velmi potřebné mít možnost více pomáhat žákům, kteří mohou mít potíže ve vztahu ke vzdělávání, a proto se rozhodl ke studiu speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii na téže fakultě.

Během studií získal zkušenosti s tvorbou a aplikací preventivních programů pro základní a střední školy. Největší praxi ve vyučování biologie a výchovy ke zdraví dosáhl na Střední zdravotnické škole v Praze, znalosti ze studia logopedie uplatnil na pražské Základní škole logopedické.

Biologii s radostí vyučuje v přírodě a rád v dětech probouzí zvídavost. Velmi důležitá je pro něj zpětná vazba od žáků. Díky ní může výuku dále lépe směřovat. Tvrdí, že základním kamenem ve vyučování je bezpečné prostředí ve třídě.

Ve volném čase hodně cestuje, nejen po Čechách, a poznává přírodní krásy. Je zastáncem zdravého způsobu života, rád jezdí na kolečkových bruslích, čte a poznává kulturu a umění.

Ms. Lucie
hospodářka

Lucie vystudovala střední zemědělskou školu ve Vyškově a po jejím ukončení se zaměřila na práci v administrativě. Pracovala například jako asistentka předsedy představenstva STROJEXPORT a.s. Má velmi kladný vztah k dětem a sama je maminkou tří dětí. Ve svém volném čase se věnuje rodině, chodí do přírody a příležitostně sportuje.

Ms. Zuzka
hospodářka

Miss Zuzka vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Mr. Plíva
řidič

Pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz dětí školkovým minibusem do školy a školky a také na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Mr. Petr
školník, řidič

Mr. Josef
řidič

Ms. Tereza
školní psycholog

Mgr. Tereza Macurová je absolventkou oboru Psychologie Universita Palackého v Olomouci. Tereza již od začátku svých studií pracovala s dětmi, má zkušenosti také jako lektorka Metody hraní rolí pro děti s PAS. Při práci s dětmi Tereza nejvíce oceňuje kreativitu a flexibilitu dětského myšlení. Tereza věří, že každé dítě může obohatit náš svět. Tato představa ji zavedla až k nám, do Wonderlandu, kde chce dětem pomáhat v jejich rozvoji a individualitě.

Ve svém volném čase se ráda věnuje kulturnímu vyžití a chodí na dlouhé procházky se svým psem. Jako vášnivá čtenářka miluje ruskou klasickou literaturu a tituly zaměřené na psychologii. Kromě čtení se věnuje také kreativnímu psaní. Nyní se účastní kurzu pro kouče a stále se vzdělává také ve svém oboru – Psychologii.

Ms. Lenka
asistentka učitele

Lenka se narodila v Chomutově, kde maturovala v oboru cestovní ruch. Po úspěšném ukončení střední školy se přestěhovala do Prahy, kde pracovala v oboru, a zároveň se ve volném čase věnovala hlídání dětí. Během těchto chvil si Lenka poprvé uvědomila, že práce s dětmi ji velmi baví a přijde jí smysluplná.

Největší zkušeností jsou pro Lenku pochopitelně její vlastní dvě děti, starší Terezka a mladší Damien. S dcerkou je potřeba více pracovat, protože se u ní vyskytla vada řeči s vývojovou disfazií. Toto bylo Lenčinou motivací ke studiu speciální pedagogiky, během kterého se také úspěšně zúčastnila kurzu Zdravotník zotavovacích akcí. Lenka se chystá dále vzdělávat v pedagogickém oboru, protože práce s dětmi je jak sama říká, naplněním jejího života.

Ms. Holly
učitelka třídy Unicorns
rodilá mluvčí

Holly pochází ze slunné Kalifornie. Zde vystudovala vysokou školu, jejím zaměřením byla matematika a přírodní vědy, a také dětská sociologie. V roce 2014 se přestěhovala do České republiky, kde prošla úspěšně TEFL kurzem. Od té doby učila v předškolních zařízeních, kde mohla vyzkoušet a využít mnoho metod a pedagogických přístupů, jako je třeba Montessori, přímé a nepřímé vyučování.

Ve svém volném čase ráda chodí na výlety po lese se svým manželem. Také s oblibou vaří domácí jídla a peče. Když má možnost, objevuje krásy českých hradů a zámků.

Velice se těší na nová dobrodružství s dětmi a kolegy v MŠ Wonderland.