Náš tým

Ms. Pavla Hajian
zřizovatelka MŠ Wonderland

Ms. Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Nyní již osmým rokem provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou čtyř dětí (Kimi, Dany, Melanie a Charlotka) Otevřít více

Ms. Pavla vlastní certifikát DPP (Diploma in Pre-school Practice) a absolvovala universitní kurz NVQ Level 3. Absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání. Dále absolvovala akreditovaný kurz Národního institutu dalšího vzdělávání (NIDV): kvalifikační kurz pro ředitele škol. Vystudovala specializační studium Environmentální výchovy a získala titul Environmentálního koordinátora škol. Dále absolvovala kurzy Menza ITL learning a kurz Genetické metody čtení. Stejně tak, jako v letech minulých se bude aktivně spolupodílet na výuce a výukových plánech a osobně dohlížet na dodržování veškerých předpisů, norem a hlavně na zajištění maximální spokojenosti vašich dětí.

Můžete se na ní obracet s veškerými dotazy ohledně vedení školky, s administrativními dotazy a zejména s dotazy týkajících se Vašich dětiček a jejich denního života v naší školce.

Ms. Veronika Bergmanová
ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Mr. Ian
učitel - rodilý mluvčí

Mr. Ian je rodilý mluvčí z Brightonu. V našich školkách vyučuje již od roku 2009.

Mr. Ian je veselý a energický učitel s mnoha zkušenostmi. Má kvalifikaci TEFL in Teaching Children. Před nástupem do naší školky učil na několika jazykových školách, např. Jipka či English School. Má zkušenosti s výukou Callanovou Metodou. Zároveň každé léto vyučuje na letních táborech v Čechách i v zahraničí. Mr. Ian je velkým milovníkem sportu, především fotbalu, a mimo běžnou výuku se stará i o vedení sportovního kroužku a malého vědátora.

Mr. Ian je velkým oblíbencem našich Wonderland dětí i rodičů.

Ms. Tereza
učitelka

Tereza vystudovala pedagogickou fakultu zaměřenou na předškolní výuku, s dětmi školního i předškolního věku pracuje již od roku 2007. Své pedagogické zkušenosti nasbírala ve školkách v Chorvatsku a v České republice, konkrétně v Praze, kde působila jako učitelka anglického jazyka. Má české kořeny, hovoří plynně česky, její prarodiče pocházeli z Prostějova.
Otevřít více

Tereza při své práci s dětmi vychází z filozofie Helen Doron a Reggio Emilia. Tato filozofie využívá přirozené zvídavosti a tvůrčího potenciálu dětí, veškeré učení probíhá velmi spontánně a v tematických projektech, které vznikají na základě dětského zájmu. Profese učitele Terezu naplňuje, protože kombinuje všechny oblasti jejího zájmu - práci s dětmi, hudbu a umění. Tereza je všestranná, kreativní, těší ji vymýšlet nové hry, zábavné aktivity a písně. Zároveň ráda kreslí a baví ji rukodělné práce. Má spoustu zajímavých zkušeností s pořádáním akcí pro děti a rodiče. Ve svém volném čase se věnuje hudbě, učí se hrát na kytaru a bicí, ráda cestuje a fotografuje.

Ms. Klára
učitelka

se aktivně spolupodílí na výukovém programu a osobně dohlíží na průběh každodenní výuky. Má mnoho zkušeností s výukou malých dětí ve Velké Británii, kde vyučovala v několika školkách a vedla skupiny pro matky s dětmi. Ve školce učí na plný úvazek, spolupodílí se na tvorbě výukových plánů a dohlíží na plnění celoročního kurikula. Je matkou chlapců (Eliot a Ríša)

Ms. Klára absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání a absolvovala NVQ Level 3 Qualification in Early Years Child Care and Education. Dále získala Cambridgeský certifikát CELTA na výuku angličtiny.

Miss Klára vlastní certifikaci Environmentálního koordinátora.

Ms. Anetka
asistentka učitele

Již od školky jsem vedena k anglickému jazyku, absolvovala jsem první základní jazykovou školu, kde můj druhý jazyk byl němčina. Vystudovala jsem obchodní akademii a další rok jsem navštěvovala anglický jazykový kurz. Poté jsem nastoupila jako učitelka a také jako asistentka učitelky do mateřské školy. Některé školky, kde jsem pracovala, byly zaměřeny také na anglický jazyk.

Mám ráda dětský svět, dětskou představivost, energii a jejich nápady. Práce s dětmi mě baví, vidím v ní budoucnost. S dětmi mám tudíž spoustu zkušeností, vím jak reagovat a chovat se v určitých situacích.

Ve volném čase ráda cestuji, cvičím pilates a věnuji se četbě.

Mr. Lukáš
učitel hudby

Lukáš Pařík je zpěvák, hudební skladatel a muzikálový herec. Má vystudovaný zpěv na Mezinárodní konzervatoři a dokončuje studium kompozice filmové a popové hudby na Pražské konzervatoři. Je autorem mnoha písní a rockového fantasy muzikálu Králové Avalonu hraného v pražském divadle Hybernia v sezóně 2015/2016.

Učení se věnuje už od svých 16 let a od roku 2017 organizuje veřejná vystoupení studentů.

K jeho hlavním zásadám patří snaha o rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Ve Wonderland Academy je lektorem zpěvu, piana a kytary.

Ms. Dominika Kiene
logoped, speciální pedagog

Dominika Kiene vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia nastoupila na foniatrické pracoviště ORL kliniky na Bulovce. Jako klinický logoped pracovala také na Foniatrické klinice v Praze 2, FN 2. S manželem, americkým diplomatem, pak žila dlouho v zahraničí. Na Bahamách působila ve Special Services Division jako logopedický konzultant pro sociálně slabší rodiny. V USA se zabývala výukou češtiny. Pracovala jako lektor češtiny v rámci Adult Education ve Virginii a ve škole Inligua, která připravovala diplomaty pro americká velvyslanectví ve světě. Po návratu do Prahy pracuje v soukromé logopedické praxi. Pro soukromou kliniku LOGO pomáhala otevírat pražské pracoviště, spolupracuje s Canadian Medical Care jako klinický logoped pro děti a dospělé z vícejazyčného prostředí. Důležité jsou také zkušenosti z působení ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s vadami řeči. V současné době působí jako klinický logoped v Praze 10 a intenzivně spolupracuje s různými bilingvními školkami.Dominika je matkou dvou dospělých dětí. Syn pracuje v New Yorku a dcera studuje na umělecké universitě MICA v Baltimoru.

Lucie Chladilová
hospodářka

Lucie vystudovala střední zemědělskou školu ve Vyškově a po jejím ukončení se zaměřila na práci v administrativě. Pracovala například, jako asistentka předsedy představenstva STROJEXPORTa.s. Má velmi kladný vztah k dětem a sama je maminkou tří dětí. Ve svém volném čase se věnuje rodině, chodí do přírody a příležitostně sportuje.

Mr. Plíva
řidič

pan Plíva pracuje jako školník a řidič pro MŠ Wonderland a Wonderland Academy. Zajišťuje svoz, odvoz a rozvoz dětí školkovým minibusem do a ze školy, a na různé výlety. Mezi jeho další povinnosti patří opravy a údržba budov i zahrad.

Jelikož je velice šikovný a rád pracuje i s dětmi, vede kroužek Malý kutil, který je velmi oblíbený.

Je pravidelným dárcem krve a vášnivým restaurátorem starých hodin.

Michal Čížek
řidič

Michal vyrůstal v Litoměřicích, kde hrál od malička závodně lední hokej a fotbal. Profesí je mechanik traťových strojů, několik let působil u Českých drah. Provozoval ale také hostinskou činnost a vyzkoušel si tak náročnou práci v soukromém sektoru.

Jeho velkou láskou zůstává celoživotně sport. V roce 1994 získal trenérskou licenci a začal působit u dětských a mládežnických klubů jako trenér fotbalu. Má zkušenosti s dětmi od 5 do 16 let. Momentálně je činný u 1.FK Příbram.

Z prvního manželství má syny Michala a Lukáše. V současném vztahu má s partnerkou Šárkou syny Jana a Jakuba. Pokud to čas dovolí, tráví ho s nimi co nejvíce v přírodě.

Lucie Podraská
péče o úklid

Lucka studovala na Střední škole elektrotechnické v Praze. Více než technické obory ji však lákala práce mezi lidmi. Zkušenosti s úklidem získala v jednom z pražských hotelů. Denně se těší na školní děti, které ji obohacují svými nápady, ale také na svoje vnoučátka, jimž se často věnuje. Relaxuje především v přírodě, má velmi ráda zvířata.

Jana Seidlová
výdej jídel

Jana vystudovala Střední obchodní školu v Praze, kde se mimo jiné zabývala i oborem potravinářství. Cenné pracovní zkušenosti získala ve vydavatelství a nakladatelství Práce. Věnovala se různorodým administrativním činnostem a denně se zde setkávala s mnoha zajímavými lidmi. Po rodičovské dovolené, při níž pečovala o své tři děti, se rozhodla vyzkoušet práci v dětském kolektivu. Pokud si najde chvilku volného času, vyplní ji sportovními aktivitami. Ráda také odpočívá v přírodě.