Reference

Řekli o nás

 • Avatar

  Jitka K.

  rodič

  Všichni jsme z Vaší školky opravdu nadšeni, ani jsme si nedovedli představit, že může být školka tak úžasná. Všichni lidé, kteří v Hrnčířích pracují, srší pozitivní energií. Je vidět na dětech, jak jsou spokojené a i my od tam vždy odcházíme naplaněni pozitivní energií. Jsme rádi, že jsme Vás objevili a měli možnost tam Natálku alespoň po tuto krátkou dobu dávat. Martínka k Vám budeme dávat určitě také, takže se neloučíme na dlouho.

 • Avatar

  Dušan a Karola Š.

  rodič

  We just wanted to say once again THANK YOU SO MUCH to whole Wonderland Family and to everybody who worked with little Duky. We are really thankful that he was a part of a great wonderland project.,he had an amazing time with you and he is missing you already. We are really sad that we have to leave but there are many new challenges in front of us and above all in front of Duky. Hope you all are doing good and hope we see us sometimes in the future. Be sure that everybody in Salzburg is going to know how perfect wonderland is. Take care Dusan and Carola

 • Avatar

  Hana a Rico D.

  rodiče

  Děkujeme Vám za perfektní servis, my rodiče a hlavně naše Klaudinka jsme u Vás ve školce moc a moc spokojení :o)

 • Avatar

  Alena a Lukáš L.

  rodiče

  Velmi děkujeme za úžasnou školku a přístup všech učitelů, samozřejmě nejvíce Mr. Faudovi! Děkujeme, mějte se moc hezky, těšíme se na brzkou viděnou, Lambertovi

 • Avatar

  Monika Crhová

  učitelka

  Mateřská škola Wonderland je naprosto jedinečná svým rodinným charakterem. O děti je pečováno s láskou a porozuměním k jejich individuálním potřebám. Každý den ve školičce Wonderland je plný dětského smíchu a rozzářených očí. Díky opravdu klidnému a přátelskému prostředí se děti mohou plně rozvinout ve všech oblastech svých osobností. Různorodý a pestrý program jim pak napomáhá rozvinout i jejich znalosti a dovednosti, při kterých si vlastně ani neuvědomují, že po celou dobu komunikují v anglickém jazyce. Angličitna se tak pro ně stává naprosto nenásilnou formou součástí každodenního života. Důkazem mluvícím za všechno, jsou děti, vracející se do školičky za svými kamarády a učitely i po ukončení docházky. Vřelé vztahy budované nejenom mezi dětmi a jejich učiteli, ale také mezi učiteli a rodiči, jsou zde vidět a cítit na první pohled. To vše dohromady tvoří právě tu jedinečnou atmosféru a prostředí, pro které budu na školičku Wonderland vždy s láskou vzpomínat.

 • Avatar

  Martina V.

  rodič

  Dnes jsem objevila v telefonu fotku ze školky...a tak mě to nedalo... bylo to před 2 lety ... Filípek jako čerstvý dvouleťák a jeho 1.den v životě ve školce, vybrali jsme si tu vaši... Wonderland... a Filip stále rád vzpomíná na svou první milou paní učitelku Terezku z Medvídku, kterou tímto moc pozdravuje.

 • Avatar

  Adriana H.

  rodiče

  Krásný dobrý den, tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši péči o našeho Tobíka a vůbec za všechny děti.

 • Avatar

  Zuzana J.

  rodič

  Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu.

  Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly :-) A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho.

  Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.

 • Avatar

  Hana M.

  rodič

  Moc děkujeme! Děkujeme za zařízení změny skupinky pro Karolínku, fotky a videa... To je naprosto jedinečné, tohle jsem neslyšela, že by někdo jiný ve školce měl. Děkujeme všem, co se o děti starali, panu řidiči bezpečný dovoz.

 • Avatar

  Katka V.

  rodič

  Dobrý den, také bychom rádi poděkovali za možnost lyžařského výcviku, Sofinka se zúčastnila už podruhé a byla opět nadšená. Děkujeme za organizaci MŠ Wonderland a také Hravému lyžování za perfektní zážitek.

 • Avatar

  Nicoleta C.

  rodič

  BIG THANKS to you and all the teachers who did take care of my daughter, she enjoys every single moment there, made new friends and learned lots of things so we were very happy with all your services and activities provided.

 • Avatar

  Jana L.

  rodič

  Moc děkujeme za prima Halloween party, Váš team je super, je fajn vidět, když někdo dělá svoji práci rád.

 • Avatar

  Andrej T.

  rodič

  Dobrý den paní Birdová, chtěli bychom MOC poděkovat Vám osobně a také Magdě, Tereze, Becce, Báře, a všemm kdo věnuje svůj čas a své znalosti pro rozvoj a výchovu Pavlíka. DĚKUJI MOC přeji pěkný víkend. Pavlík a jeho rodiče

 • Avatar

  Jana F.

  rodič

  Dobrý den,

  chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za celé pololetí, za perfektní přístup k dětem i za celkové vedení školky, velmi nás Vaše školka i Váš přístup nadchly a bude těžké najít adekvátní náhradu...

  Jamesovi se ve školce moc líbilo, zvykl si tam krásně, dnes ráno se ptal, jestli půjdeme do školky, nějak ještě nechápe koncept prázdnin:-)

  Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásné léto a hodně úspěchů v další činnosti.

 • Avatar

  Jana P.

  rodič

  Vážená paní ředitelko,

  Už od září si den co den uvědomuji, že výběr MŠ Wonderland byla jedna z nejlepších voleb, co jsem kdy udělala.

  Děkuji Vám i všem zaměstnancům a všem přeji hlavně pevné zdraví!

 • Avatar

  Rita B.

  rodič

  Dobrý den,

  Ráda bych poděkovala, že zůstáváte otevření pro ty, jež své děti potřebují přes den umístit do školky.Je to od Vás velmi velkorysé. Děkujeme i za distanční výuku a všem přejeme pevné zdraví a duševní pohodu.

 • Avatar

  Lucie Š.

  rodič

  Dobrý den,

  Rráda bych zmínila, že děkuji za to, co pro děti ve školce s učiteli děláte a vymýšlíte, děkuji za to, že jste zůstali otevření i v době kdy absolutně všechny ostatní školky (neznám jedinou) zůstaly zavřené. Díky za to, že se snažíte udělat to dětem hezké a usnadnit tuto pro všechny nelehkou vyhrocenou dobu. Držte se

 • Avatar

  Alena D.

  babička

  Milá paní ředitelko,

  právě jsem dokoukala záznam z besídky … a jednoduše: nemám slov !!! Krásné, dojemné, veselé – ÚŽASNÉ! Jsem šťastná, že všechny 3 moje vnoučata chodí do Vaší školky.

  Ještě jednou velké DÍKY všem Vašim (našim) paním učitelkám za jejich statečnou trpělivou práci s dětičkami.

  Krásné Vánoce!

 • Avatar

  Naďa a Roberto P.

  rodiče

  Dobrý večer,

  Moc děkujeme za pěkná slova přání v této těžké době. I Vám a celému týmu přejeme krásné svátky.

  Video z besídky je nádherné, , je vidět kolik práce za tím stojí. Shlédnutím videa jste mě nabili další energií a jdu spát s takovou krásnou pohodovou, vánoční atmosférou v duši.

  Moc děkujeme!

Napsali o nás

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu.

Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.