Reference

Řekli o nás

 • Avatar

  Dagmar a Jiří Bílek

  rodiče

  Dear Mrs. Maro, it was a lot of fun today. Emma likes to spend time with other childern and you. Thank you

 • Avatar

  Zuzana a Martin Jankovič

  rodiče

  Vážené paní ředitelky, chtěli bychom Vám poděkovat za krásný vánoční koncert. Všichni organizátoři i účinkující byli naprosto úžasní. Byl to ten úplně nejlepší koncert :-) Zároveň bychom chtěli poděkovat i za péči o naše holčičky ve školce i ve škole a popřát krásné Vánoce a úspěšný a šťastný nový rok 2017. Jankovičovi

 • Avatar

  Jana Peroutková, Jakub Podaný

  rodiče

  Není nad to, když víme, že je Johanka v jeslích spokojená. Moc si vážíme toho, že během hraní a učení se s dětmi ještě stíháte posílat fotografie, jak zrovna dcera s ostatními tráví čas. Líbí se nám, kolik pestrých programů i pro takhle malé děti dokážete vymyslet. A samozřejmě oceňujeme, že je ve školce angličtina na denním pořádku. Děkujeme za profesionální přístup.

 • Avatar

  Zuzana Jankovič

  rodič

  Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu.

  Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly :-) A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho.

  Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.

 • Avatar

  Eva Němečková

  rodič

  First of all, I would like to thank you for Marecek`s art book and also for his lovely progress report.

  It is mainly because of you and your excellent work that he enjoys the pre-school so much! Also, big thanks for taking Marecek to the sea aquarium yesterday. I could see from the pictures that he loved it.

Napsali o Nás

S nápadem na podnikání přišli rodiče.
A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu.

Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.